The Body Shop Albania

Flutter & Flick Eye Makeup Gift

Dhuratë Makeup-i

Dhuratë festive

Kujdes për fytyrën

Flutter & Flick Eye Makeup Gift

Dhuratë Makeup-i

Dhuratë festive

Kujdes për fytyrën

0/5
0 Mendime

Për adhuruesit e grimit, seti ynë Flutter & Flick Eye është ai i duhuri.

Jepini qerpikëve një shtysë me rimelin tonë Happy Go Lash dhe kalojeni nga rrënja në majë për të ndihmuar në trashjen dhe definimin e qerpikëve. Bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale. Ju mund ta përmirësoni grimin me lapsin tonë te tymosur, definues për sytë. Formula e përzier dhe tekstura efikase e sfungjerit e bën krijimin e një grimi perfekt për syrin, të duket dicka e thjeshtë.

Kur të vijë koha për ta hequr, shkrini butësisht grimin me gjalpin tonë pastrues të kamomilit. E bërë me ekstrakt kamomili nga Norfolk, është i lehtë për lëkurën dhe heq butësisht edhe grimin më të ashpër në sekonda. Një natë e gjatë në klub nuk ka qenë kurrë më tërheqëse.

  • Smoky Eye Definer Pencil 1.1g
  • Bojë për vetulla Happy Go Lash 9ml
  • Gjalp pastrues kamomil 20 ml
Clear

Si përdoret

1.Aplikojeni në fytyrë të thatë dhe masazhojeni në lëkurë.
2.Shpëlajeni me ujë të ngrohtë ose hiqeni me një leckë muslin të lagur për një pastrim më të plotë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Flutter & Flick Eye Makeup Gift

  • Aqua/Water/Eau, Cera Alba/Beeswax/Cire d’abeille, Pentylene Glycol, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Acacia Senegal Gum, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de carnauba, Stearic Acid, Propanediol, Palmitic Acid, Oryza Sativa Bran Wax/Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Glycerin, Aminomethyl Propanol, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Galactoarabinan, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Extract/Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Extract, Citrus Grandis Peel Extract/Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract, Myristic Acid, Naringenin, Ascorbic Acid, Hesperidin, Citrus Reticulata Peel Extract/Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Extract, Lactic Acid, CI 77499/Iron Oxides.

  • CAMOMILE SUMPTUOUS CLEANSING BUTTER

    Ethylhexyl Palmitate, Synthetic Wax, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Caprylyl Glycol, Tocopherol, Parfum/Fragrance, Linalool, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Limonene, Anthemis Nobilis Flower Oil, Citric Acid.

  • SMOKY EYE DEFINER PENCIL

    Caprylic/Capric Triglyceride (Emollient), Ricinus Communis Seed Oil (Emollient), Hydrogenated Coco-Glycerides (Emollient), Cera Microcristallina (Viscosity Increasing Agent), Cera Alba (Viscosity Controlling Agent), Mica (Opacifying Agent), Methyl Methacrylate Crosspolymer (Film Former), Copernicia Cerifera Cera (Stabiliser/Viscosity Modifier), Butyrospermum Parkii Butter (Skin Conditioning Agent – Emollient), Caprylyl Glycol (Skin Conditioning Agent), Sclerocarya Birrea Seed Oil (Skin Conditioning Agent – Emollient), Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate (Antioxidant), Alumina (Bulking Agent), Silica (Absorbent), Rosa Hybrid Flower Extract (Skin Conditioning Agent), BHT (Antioxidant), Citric Acid (pH Adjuster). [+/- CI 77499 (Colour), CI 77491 (Colorant), CI 77891 (Colorant), CI 77492 (Colorant), CI 42090 (Colorant)].

My Review for Flutter & Flick Eye Makeup Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.