The Body Shop Albania

Fresh Nude Concealer

Fresh Nude Concealer

0/5
0 Mendime

Merrni një mbulim rrezatues, me fytyrë të freskët me Korrektorin tonë Fresh Nude Concealer. I bërë me kafeinë, ky korrektor siguron mbulim të qëndrueshëm për lëkurën e lodhur nën sytë tuaj. Është i butë dhe i lehtë për tu sfumuar. Ndihet i lehtë në lëkurë. Zbeh pamjen e rrathëve të errët. Dhe lejon që vetëbesim juaj natyror të shkëlqejë.

  • Korrektor
  • Zbeh pamjen e rrathëve të errët
  • Mbulim që zgjat dhe ndihet i lehtë
  • Bërë me kafeinë dhe aloe vera të Komunitetit të Tregtisë së lirë
  • I përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme rreth syve

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

1. Vendosni korrektorin tonë në lëkurë me aplikuesin e vogël, të dobishëm.
2. Përziejeni me majën e gishtave të pastër ose me njërën nga furçat tona të korrektorit.
3. Tani le të shkëlqejë vetëbesimi natyral.
Provojeni me rutinën e plotë Fresh Nude.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Fresh Nude Concealer

Ujë, Isocetyl Stearoyl Stearate, Polidecen i Hidrogjenuar, Poligliceril-3 Diisostearat, Isohexadecane, Lauroyl Lysine, Glicerinë, Propanediol, Coco-Caprylate / Caprate, Magnez Stearate, Disteardimoni Hectorite, Acid izostearik, Alkool Denat., Methyl Methacrylate Crosspolymer, C9-12 Alkane, Fenoksietanol, Etilheksilglicerinë, Kafeinë, Maltodekstrinë, Vaj Farash Marula/ Sclerocarya Birrea, Pluhur i Lëngut të Gjetheve Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Xanthan Gum, Hidroksietilcelulozë, Acetat Tokoferil [+/- CI 77891/ Dioksid Titani, CI 77492/ Okside Hekuri, CI 77491/ Okside Hekuri, CI 77499/ Okside Hekuri].

My Review for Fresh Nude Concealer

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.