The Body Shop Albania

Fresh Nude Face Base

Fresh Nude Face Base

0/5
0 Mendime

Merrni një mbulim të barabartë, me fytyrë të freskët me bazën tonë të përmirësuar Fresh Nude Face Base. Ky kompakt vjen me pasqyrën dhe sfungjerin e tij, kështu që ju mund të ndërtoni dhe sfumoni kur jeni jashtë. Për mbulim të lehtë, vendoseni me sfungjer të thatë. Për mbulim të plotë, vendoseni me sfungjer të lagur. Ndihet e lehtë. Dhe lejon që vetëbesimi juaj natyror të shkëlqejë.

  • Pluhur kompakt
  • Mbulim i barabart, i lehtë deri në të plotë që ndihet i butë
  • Pasqyrë dhe sfungjer për ta ndërtuar dhe sfumuar kur jeni jashtë
  • Bërë me ekstrakte të vajit marula dhe aloe vera
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
Clear

Si përdoret

1. Për mbulim të lehtë, vendosni bazën tonë të fytyrës me sfungjer të thatë ose me një nga furçat tona të fondatintës.
2. Për mbulim mesatar dhe të plotë, vendosni bazën tonë të fytyrës me sfungjerin e lagur.
3. Tani le të shkëlqejë vetëbesimi natyror.
Provojeni me rutinën e plotë Fresh Nude.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Fresh Nude Face Base

Talc, Metakrilat Polimetil, Dimethicone, Silicë, Nisseshte Misri/ Amidon Zea Mays, Vaj i farës Marula/ Sclerocarya Birrea, Laktat Oktildodecil, Pentilen Glikol, Tokoferol, Stearat Zinku, Benzil PCA, Vaj Soje/ Glycine Soja, Alumina, PCA, Alkooli Lauril, Glicerina, Alkooli Miristil, Ekstrakti i Gjetheve të Aloe Barbadensis, Alkool Cetil, Alkool Benzil [+/- CI 77492 / Okside Hekuri, CI 77891 / Dioksid Titani, CI 77491 / Okside Hekuri, CI 77499 / Okside Hekuri] .

My Review for Fresh Nude Face Base

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.