The Body Shop Albania

Full Iris Eau de Parfum

AROMA E IRISIT

PËR TË DYJA GJINITË

Full Iris Eau de Parfum

AROMA E IRISIT

PËR TË DYJA GJINITË

0/5
0 Mendime

Full Iris Eau de Parfum është një aromë për burra dhe gra, e butë, drurërore në koleksionin tonë të ri të parfumëve të luleve. I frymëzuar nga aroma e pasur e luleve të plota, koleksioni ynë Full Flowers është krijuar duke përzier nota petale të buta, gjethe të gjelbërta, shkrirje frutash dhe rëshirë të ëmbël.

Rrethohuni me aromën e lules së plote të irisit. Konkriti i fortë lules së irisit përfaqëson petale të ëmbël, borziloku aromatik përfaqëson degët aromatike dhe druri i butë cedër simbolizon rrënjët drurërore. Gjatë ditës, do të vëreni zhvillimin e aromës, duke zbuluar në mënyrë delikate secilën tipare unike nga njëra-tjetra.

Konkriti natyral i lules së irisit në këtë parfumë ekstraktohet nga rrënjët e irisit, të rritur dhe të korrur për më shumë se tre vjet në jug të Francës. Kjo Eau de Parfum është e bërë me 91% përbërës të natyrës dhe është gjithashtu e certifikuar nga Shoqata Vegan Society.

Ky Eau de Parfum vjen në një shishe të bërë nga qelqi i ricikluar, me një kapak të dizajnuar për të qenë më të qëndrueshëm, i bërë nga druri dhe lëkura e lopës që rritet në mënyrë natyrale.

  • Parfumi Eau de Parfum që zgjatë
  • Bërë me 91% përbërës të prejardhjes natyrale
  • Certifikuar nga Shoqata Vegan.

AROMA E LULEVE IRIS

Një aromë ëndërruese. Kjo nofka vjollcë, lule është çmuar dhe pluhuruese, me një karakter të butë druri.

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Full Iris Eau de Parfum

Alcohol Denat. (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citral.

My Review for Full Iris Eau de Parfum

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.