The Body Shop Albania

Full Orange Blossom Eau de Parfum

AROMË PORTOKALLI

PËR TË DYJA GJINITË

Full Orange Blossom Eau de Parfum

AROMË PORTOKALLI

PËR TË DYJA GJINITË

0/5
0 Mendime

Eau de Parfum Full Orange Blossom është një aromë për burra dhe gra, e freskët në serinë tonë të re të parfumërve me arome lulesh. I frymëzuar nga aroma e pasur, lulezuese e luleve të tëra, koleksioni ynë Full Flowers është krijuar duke përzier notat e përbëra nga gjethe të buta, gjethe gjelbër, degë druri, fruta të lëngshme dhe rezinë të ëmbël.

Absoluti i guaskës së fortë që përcakton këtë Eau de Parfum përfaqëson lëkurët aromatike, ndërsa bergamota e freskët përfaqëson frutat e lëngshme. Kjo është përzier me aromën druri të vetiverit, që simbolizon gjethe të freskëta dhe të gjelbra. Ndërsa ditët shkojnë, do të vini re që aroma evoluon, duke zbuluar me delikatesë secilën veçori unike një nga një.

Absoluti ynë natyral i guaskës së portokallit ekstraktohet nga lulet e portokallit, të zgjedhura me dorë në Rajonin e Nilut të Egjiptit. Kjo aromë është e bërë me 91% përbërës të origjinës natyrale dhe është gjithashtu certifikuar nga Shoqata Vegan.

Ky Eau de Parfum vjen në një shishe e bërë nga qelqi i ricikluar, me një kapak të projektuar për të qenë më të qëndrueshëm, bërë nga druri dhe gështenja e rinovueshme në mënyrë natyrale.

  • Parfumi Eau de Parfum që zgjatë
  • I freskët
  • Lulev të portokallit, neroli dhe vetiverit
  • Krijuar me ekstrakt të luleve të portokallit absolute të nxjerrë nga flluskat e luleve të portokallit, të korrur dorazi në rajonin e Nilut në Egjipt
  • I bërë me 91% përbërës natyralë
  • Certifikuar nga Shoqata Veganë.
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Full Orange Blossom Eau de Parfum

Alcohol Denat. (69.9%), Aqua/Water/ Eau, Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral.

My Review for Full Orange Blossom Eau de Parfum

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.