The Body Shop Albania

Full Rose Eau de Parfum

AROMA E TRËNDAFILIT

PËR TË DYJA GJINITË

Full Rose Eau de Parfum

AROMA E TRËNDAFILIT

PËR TË DYJA GJINITË

0/5
0 Mendime

Eau de Parfum Full Rose është një aromë për burra dhe gra, freskuese dhe aromatike në serinë tonë të re të parfumeve luledielli. I frymëzuar nga aroma e pasur, lulëzuese e luleve të ndryshme, koleksioni ynë Full Flowers është krijuar duke kombinuar nota të gjetura në lulet e buta, gjethe të gjelbërta, degë druri, fruta të lëmuara dhe rezinë të ëmbël.

Imagjinoni aromën e një lule të freskët, lulëzuese të trëndafilit në një mëngjes me shi, dhe kjo është Full Rose Eau de Parfum jonë.  Në të njëjtën kohë, me kalimin e ditës, do të vëreni se aroma ndryshon, duke zbuluar me kujdes secilën tipare unike, një nga një.

Kjo parfum është krijuar me 90% të përbërësve të bazuara në origjinë natyrale dhe është infuzuar me absolutin natyral të trëndafilës, i nxjerrë nga trëndafilat e rritur në Grasse, Francë. Aroma është e certifikuar nga Shoqata Vegan Society.

Eau de Parfum vjen në një shishe të bërë nga qelqi i ricikluar, me një kapak të projektuar për të qenë më i qëndrueshëm, i bërë nga druri dhe gështenja që u rirregullohen natyrshëm. Dhe kur të keni përdorur gjithë parfumin, shishja mund të riciklohet përsëri.

 

  • Parfumi Eau de Parfum që zgjatë
  • I freskët, aromatik
  • I krijuar me absolut të natyrshëm të trëndafilave të ekstraktuar nga lulet e zgjedhura me dorë në Grasse, Francë
  • I bërë me 90% përbërës të origjinës natyrale
  • Certifikuar nga Shoqata Vegan.
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Full Rose Eau de Parfum

Alcohol Denat. (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral.

My Review for Full Rose Eau de Parfum

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.