The Body Shop Albania

Gel Pen Liner

Përfundim mat

Zgjat shumë

Gel Pen Liner

Përfundim mat

Zgjat shumë

0/5
0 Mendime

Ky penel kremoz dhe i butë rrëshqet mbi lëkurë, duke krijuar një intensitet afatgjatë, për të theksuar dhe për të përmirësuar. I disponueshëm në tre ngjyra tepër të pigmentuara, formula e papërshkueshme nga uji do të qëndrojë për orë të tëra.

  • Penel xhel
  • Kremoz, teksturë e lëmuar
  • Rrëshqet pa probleme – 88% pajtohen *
  • I lehtë për t’u përdorur – 94% pajtohen *
  • I papërshkueshëm nga uji **
    * Bazuar në një studim prej 2 javësh tek 105 grave
    ** Testuar në kushte laboratorike
Clear

Si përdoret

Përdoreni për të vijëzuar sytë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Gel Pen Liner

Cera Microcristallina (Agjenti I Rritjes së Viskozitetit), Isododekani (Tretës), Silikati i Magnezit (Agjenti Opacifikues), Mica (Agjenti Opacifikues), Polikiklopentadeni i Hidrogjenizuar (Krijues Cipe), Coco-Gliceridet e Hidrogjenizuara (Emolient), Cera Alba (Agjenti i Kontrollit të Viskozitetit), Crosspolymer Methacrylate (Krijues Cipe), Copernicia Cerifera Cera (Stabilizues / Modifikues i Viskozitetit), Polietileni (Lidhës / Stabilizues), Polisobuten i Hidrogjenizuar (Emolient), Vaj i Farave Marula/ Sklerocarya Birrea (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), Caprylic/Capric Triglyceride (Emolient), Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate (Antioksidant), Tokoferol (Antioksidant), Alumina (Agjent Shtues), Oksid Kallaji (Agjent Opacifikues), BHT (Antioksidant), Silicë (Absorbues), Ekstrakt Lulesh Hybrid Rosa (Agjent Zbutës I Lëkurës) . [+/- CI 77499 (Ngjyrues), CI 77891 (Ngjyrues), CI 42090 (Ngjyrues), CI 77492 (Ngjyrues), CI 77491 (Ngjyrues)].

My Review for Gel Pen Liner

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.