The Body Shop Albania

Ginger – Serum për Skalpin

Për kujdesin e skalpit

Oriental scent

Ginger – Serum për Skalpin

Për kujdesin e skalpit

Oriental scent

0/5
0 Mendime

Pasuruar me vaj esencial xhenxhefili, serumi ynë i ri ushqen intensivisht dhe ndihmon në riekuilibrimin e skalpit tuaj. Disa pika janë gjithçka që duhet për të qetësuar thatësinë dhe kruajtjen, duke ndihmuar në largimin e zbokthit midis larjeve. Flokët me volum mund të fillojnë me një skalp të shëndetshëm.
Përdoreni rregullisht me Shampon tonë kundër Zbokthit dhe Balsamin për Kujdesin e Skalpit me Ginger për një skalp të ndjeshëm, më të shëndetshëm dhe flokë më të fortë dhe më të shëndetshme.

  • Ushqen intensivisht skalpin e kokës, kështu që duket dhe ndihet më i shëndetshëm.
  • Ndihmon në ekuilibrimin e kokës nga vajrat dhe sebumi i tepërt.
  • Qetëson skalpin e thatë ndaj ndjeshmërisë dhe kruajtjes midis larjeve.
  • Pasuruar me vaj esencial xhenxhefili nga Sri Lanka, ekstraktet e shelgut të bardhë dhe lëvores së thuprës.
  • Formulë jo vajore që përthithet shpejt.
  • Testuar dermatologjikisht.

Vaj Esencial Xhinxheri. Vaj Rrënje Zingiber Officinale për miqtë e tij, ai është i njohur për vetitë e tij purifikuese dhe aromën e freskët.

Ekstrakt Lëvoreje Thupre. Ky ekstrakt nxirret nga lëvoret e pemës së Thuprës.

Clear

Si përdoret

1. Lani dhe thani flokët siç ju pëlqen.
2. Duke përdorur një krehër ose gishtat tuaj, ndani flokët dhe vendosni një ose dy pika serum direkt në lëkurën e kokës.
3. Masazhojeni në lëkurën e kokës dhe zonat përreth derisa të përthithet plotësisht.
4. Përsëriteni në të gjithë skalpin, katër deri në gjashtë seksione duhet të jenë mjaftueshëm.
Për rezultate më të mira, filloni me Shampon tonë për Kujdesin e Skalpit me Ginger dhe Balsamin për Kujdesin e Kokës me Ginger dhe përdoreni tre herë në javë mes larjeve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Ginger - Serum për Skalpin

Ujë, Propanediol, Hidroksietilcelulozë, Polisorbat 20, Glicerinë, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Argininë, Acid Laktik, Ekstrakt Shelgu/ Salix Alba Bark, Pantenol, Sodium Hyaluronate, Ekstrakt Soje/ Glycine Soja, ekstrakt Gruri/ Triticum Vulgare, Trisodium Ethylenediamine Disaccinate, Acid Hidroksifenil Propamidobenzoik, Parfum / Aromë, Hidroksid Natriumi, Ekstrakt Lëvoreje Betula Alba, Ekstrakti i Luledeleve/ Epilobium Angustifolium, Glukonolakton, Linalool, Ekstrakt rrënjësh Scutellaria Baicalensis, Vaj rrënje Xhinxheri/ Zingiber Officinale, Limonene, Benzoat natriumi, Citronellol, Citral, Eugenol, Alkool Benzil, Geraniol, Palmitat Askorbil, Metabisulfit Natriumi, Laktat Kalciumi.

My Review for Ginger - Serum për Skalpin

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.