The Body Shop Albania

Gjalpë Buzësh me Grejpfrut Rozë

Për lëkurë të thatë

Aromë agrumesh

Gjalpë Buzësh me Grejpfrut Rozë

Për lëkurë të thatë

Aromë agrumesh

0/5
0 Mendime

Zgjoni buzët tuaja me Gjalpin e Buzëve të shijshëm dhe të ëmbël me Grejpfrut Rozë. Me një teksturë të pasur gjalpi, hidraton buzët për t’i lënë ata të ndjehen më të buta, të lëmuara dhe të mbushura. Aplikoni sa herë që keni nevojë për një dozë hidratuese për të mbrojtur buzët nga thatësira, dhe për të marrë një shkëlqim delikat dhe pa ngjyrë.

  • Aromë e freskët dhe e butë e grejpfrutit
  • Teksturë ushqyese, e pasur gjalpi
  • Hidraton dhe qetëson menjëherë buzët
  • Lehtëson dhe mbron buzët nga tharja
  • Buzët ndjehen më të buta, të lëmuara dhe voluminoze
  • Lë një shkëlqim delikat pa ngjyrë
  • Pasuruar me gjalpë shea të punuar me dorë të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, nga Gana

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Vaji i Farës së Grejpfrutit Rozë. Ne shtypim farat e grejpfrutit për të marrë vajin e tyre esencial për ta shtuar tek produktet tona të freskëta, të ëmbla me aromë agrumesh.

Clear

Si përdoret

1. Vendoseni bujarisht në buzë sa herë që keni nevojë për ushqim intensiv. Mos u shqetësoni nëse shihni kristale që formohen në gjalpin tuaj të buzëve – është një rezultat krejt normal, natyral i dyllit dhe vajrave në produkt.
2. Thjesht fërkoni gjalpin midis gishtërinjve tuaj për ta ngrohur atë, dhe kristalet menjëherë do të shkrihen, kështu që ju mund ta aplikoni si normalisht.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Gjalpë Buzësh me Grejpfrut Rozë

Vaj Hibrid Luledielli/ Helianthus Annuus, Vaj Farash Recini/ Ricinus Communis, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Dyllë Luledielli/ Helianthus Annuus, Gjalpi i Farave të Kakaos/ Theobroma Cacao, Vaji i Farave Babasu/ Orbignya Oleifera, Dyllë Candelilla Cera, Vaj Recini i Hidrogjenuar, Alkooli Behenil, Linalool, Aroma / Flavor, Limonene,Amidon Tapioca, Glycyrrhizate Ammonium, Vaj Farash Portokalli/ Citrus Aurantium Dulcis, Vaj Farash Grejpfruti/ Citrus Grandis, Ujë, Tokoferol, Citral, Alkool Benzil, Polymethylsilsesquioxane, Acid Citrik, Acetat Tokoferil, CI 15850 / Red 6, CI 15850 / Red Lake 7.

My Review for Gjalpë Buzësh me Grejpfrut Rozë

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.