The Body Shop Albania

Gjalpë Buzësh me Mango

Për lëkurë të thatë

Aromë frutash

Gjalpë Buzësh me Mango

Për lëkurë të thatë

Aromë frutash

0/5
0 Mendime

Hidratoni dhe zbutini menjëherë buzët me këtë gjalp buzësh mangoje, të mbushur plot me shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana. Kjo do t’ju bëjë të ktheheni për më shumë.

  • Gjalp buzësh
  • Ushqyes dhe zbutës
  • Vaj farash mangoje nga India
  • Aromë e lehtë, tropikale
  • I jep buzëve një shkëlqim të lehtë me pamje natyrale
  • Shea e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana

Vaj Fare Mangoje i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vjelur nga partnerët tonë në Indi, ky vaj i pasur me vitaminë A dhe E është i mrekullueshëm për lëkurën tuaj.

Clear

Si përdoret

1. Vendoseni bujarisht në buzë sa herë që keni nevojë për ushqim intensiv. Mos u shqetësoni nëse shihni kristale që formohen në gjalpin tuaj të buzëve – është një rezultat krejt normal, natyral i dyllit dhe vajrave në produkt.
2. Thjesht fërkoni gjalpin midis gishtërinjve tuaj për ta ngrohur atë, dhe kristalet menjëherë do të shkrihen, kështu që ju mund ta aplikoni si normalisht.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Gjalpë Buzësh me Mango

Gjalp Shea / Butyrospermum Parkii, Vaj Recini/ Ricinus Communis, Dyllë Bletësh/ Cera Alba, Brassica Campestris / Aleurites Fordi Oil Copolymer, Vaj Mangoje/ Mangifera Indica, Lanolin, Dylli i Bletës PEG-8, Aromë / Parfum, Vaj Recini i Hidrogjenuar, Silicë, Limonene, Acetat Tokoferil, Glycyrrhizate Ammonium, Tokoferol, Alumina, Geraniol, Sulfat Bariumi, Acid Citrik, BHT, Colophonium/Rosin/Colophane, CI 77891 / Dioksid Titani, CI 19140 / Yellow Lake 5, CI 15850 / Red 7 Lake.

My Review for Gjalpë Buzësh me Mango

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.