The Body Shop Albania

100% Natural Shea Butter

Për lëkurë të thatë

Aromë e gjelbër

Vegan

100% Natural Shea Butter

Për lëkurë të thatë

Aromë e gjelbër

Vegan

0/5
0 Mendime

Mbani lëkurën, buzët, duart dhe flokët të ushqehen intensivisht me gjalpin tonë Shea Gjalpi ynë ikonik me shumë detyra lehtëson dhe qetëson menjëherë ndjenjën e thatësisë, kruajtjes dhe shtrëngimit të lëkurës së thatë dhe të ndjeshme, duke e lënë atë të ndjehet e butë, e lëmuar dhe elastike. Masazhoni majat e flokëve për t’i kthyer ato në mojo dhe për t’i lënë ato të ndjehen të rimbushur. Lyejeni buzët për t’u dhënë atyre një shkëlqim natyral. Ju mund ta përdorni këtë edhe për recetë bukurie DIY. Ju pyetët, ne dëgjuam! Ne e kemi paketuar gjalpin tonë shumë të dashur Shea në një kanaçe 100% të riciklueshme, kështu që ju mund ta përdorni këtë hero me shumë qëllime në lëvizje.

Gjalpë shea ushqyese e punuar me dorë e Komunitetit Fair Trade nga Gana
Me shumë detyra
Strukturë e butë, e shkrirë, perfekte për lëkurë dhe flokë të thatë, të ndjeshëm
Pa aromë
Paketim alumini 100% i riciklueshëm

  • Buzët ndihen të qetësuara
  • Paketimi i jashtëm 100% i riciklueshëm
  • I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme, dhe flokë të thatë
  • Vegan

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1. Në gjendjen e tij natyrore, gjalpi shea mund të krijojë kristale në qese. Para se të prisni majën, shtrydheni gjalpin shea nga poshtë lart.
2. Ngroheni dhe masazhojeni qesen në duart tuaja derisa gjalpi i fortë të zbutet.
3. Vendosni gjalpë shea në trup, flokë, fytyrë dhe buzë aq shpesh sa të jetë e nevojshme, ose përdoreni për të krijuar një recetë DIY.
4. Mbylleni qesen pas përdorimit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

100% Natural Shea Butter

Butyrospermum Parkii Butter / Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Citric Acid.

My Review for 100% Natural Shea Butter

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.