The Body Shop Albania

Body Butter British Rose

Body Butter British Rose

0/5
0 Mendime

Në mënyrën e tij, Gjalpi ynë i Trupit British Rose Instant Glow është si një hero, duke zbutur në mënyrë të palodhur lëkurën e thatë, duke i dhënë shkëlqim të gjithë trupit me aromë trëndafili. Por për të mos e zgjatur ne thjesht do ta themi: Gjalpi ynë i Trupit British Rose Instant Glow është ushqimi më i mire për lëkurën tuaj.
Kjo formulë delikate, kremoze dhe me shkëlqim është e pasuruar me ekstraktin e trëndafilit britanik, kështu që ndihet po aq i butë dhe i shijshëm si petalet e trëndafilit, me aromën e ëmbël romantike që përputhet me ndjesinë. Një aromë që të kthen në festat e kopshtit gjatë verës. Ëndërrimtar.
Është një makineri hidratimi të butë, që është e lehtë në prekje, por e pasur në hidratim, duke e kyçur atë deri në 24 orë. Pra një ditë e tërë hidratimi dhe një lëkurë e lumtur. Por nëse jeni i ri dhe nuk jeni i sigurt se si duhet ta përdorni Gjalpin e Trupit, atëherë lexoni gjithçka në lidhje me udhëzuesin tonë të dobishëm.
Nëse po kërkoni një shkëlqim me pamje të shëndetshme, Gjalpi ynë i Trupit British Rose Instant Glow do të jetë I duhuri për ju. Ju gjithashtu mund të pëlqeni linjën tonë të British Rose të mbushur aroma të ëmbla.

  • Bleni paketim të madh 200ml që zgjat
  • I përsosur për lëkurë normale në të thatë
  • Gëzoni deri në 24 orë lumturi hidratuese
  • Aplikojeni për një shkëlqim të menjëhershëm me pamje më të shëndetshme
  • Pasuruar me esencën e trëndafilave britanikë të mbledhur me dorë në verë
Clear

Si përdoret

1. Pas dushit, nxirrni një sasi të vogël të gjalpit tonë të butë të trupit British Rose Instant Glow Body Butter.
2. Masazhojeni butësisht në të gjithë trupin tuaj, duke i dhënë brrylave, gjunjëve dhe çdo zone tjetër të thatë pak kujdes shtesë.
3. Lëreni të përthithet ndërsa merrni atë aromën e ëmbël të verës. Pasi të thithet në lëkurën tuaj pas disa minutash të lumtura, jeni gati të visheni dhe të shkoni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Body Butter British Rose

Ujë (Tretës), Glicerinë (Humektant), Vaj Soje/ Glycine Soja (Emolient), Alkool Cetearyl (Agjent Emulsifikues), Palmitat Ethylhexyl (Agjent Zbutës i Lëkurës), Myristyl Myristate (Emolient), Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), C12-15 Alkil Benzoat (Emolient), Gliceril Stearat (Agjent Emulsifikues), PEG-100 Stearate (Surfaktant), Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa (Emolient), Parfum / Aromë (Përbërës Aromatizues), Panthenol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Mikë (Agjent Opacifikues), Caprylyl Glycol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Dimetikon (Agjent Zbutës i Lëkurës), Fenoksietanol (Konservant), Karbomer (Stabilizues / Modifikues i Viskozitetit) , Hidroksid Natriumi (Rregullues I Ph), Senzil Benzil (Përbërës Aromatizues), Limonene (Përbërës Aromatizues), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Citronellol (Përbërës Aromatizues), Geraniol (Përbërës Aromatizues), Ekstrakt Trëndafili (Agjent Zbutës i Lëkurës) , Linalool (Përbërës Aromatizues), Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërës Aromatizues), Acid Citrik (Rregullues i Ph), Benzoat Natriumi (Konservant), Sorbat Kaliumi (Konservant), CI 77891 / Dioksid Titaniumi (Ngjyrues), CI 17200 / Kuq 33 ( Ngjyrues).

My Review for Body Butter British Rose

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.