The Body Shop Albania

Vanilla Pumpkin Body Butter

Vanilla Pumpkin Body Butter

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës një lagështi ushqyese me edicionin tonë të veçantë të Gjalpit të Trupit me Kungull Vanilje.

Shpërndajeni një sasi të Gjalpit tonë ushqyes të trupit në lëkurën tuaj. Me një teksturë më të lehtë se Gjalpi ynë klasik i Trupit, ai zhytet dhe e lë lëkurën të ndihet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me lagështi 72 orë. E pasur por jo e yndyrshme, i jep lëkurës një shkëlqim të shëndetshëm.

Këtu është pjesa më e mirë – era. Aroma më e këndshme e sezonit, lë lëkurën tuaj të aromatizuar me kungull të pjekur të ngrohtë, të ëmbël dhe me nota karameli, shurup panje dhe qumësht bajame.

  • Teksturë e lehtë
  • 72 orë lagështi ushqyese
  • Lë lëkurën të ndihet më e butë dhe më e lëmuar
  • Për lëkurë normale deri në të thatë
  • Aromë e ëmbël
  • Jo i yndyrshëm
  • Vegan

Komuniteti i Tregtisë së Drejtë Gjalpë Shea
Gjalpi Shea është ai gjalpi më i pasur, më kremoz që i ndihmon produktet tona të lyejnë lëkurën tuaj në dashuri dhe ushqim.

Komuniteti i Tregtisë s Babassu Oil
Një nga vajrat më hidratues të natyrës, babassu është i mbushur me mirësi natyrore, duke e lënë lëkurën të ndihet e butë dhe e lëmuar.

Clear

Si përdoret

  1. Nxirrni një sasi me majat e gishtave.
  2. Lyejeni lëkurën e thatë dhe masazhojeni me lëvizje rrethore.
  3. Lëreni të fundoset.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera
Clear filters

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vanilla Pumpkin Body Butter

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Persea Gratissima Oil/Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cetearyl Alcohol, Propanediol, Cetyl Esters, Sodium Polyacrylate, Parfum/Fragrance, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Glucoside, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sclerotium Gum, Sodium Gluconate, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Citric Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Tocopherol, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Anise Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, CI 15985/Yellow 6, CI 19140/Yellow 5.

My Review for Vanilla Pumpkin Body Butter

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.