The Body Shop Albania

Body Butter Fuji Green Tea

24 orë hidratim

Për lëkurë normale në të thatë

Vegjetarian

Body Butter Fuji Green Tea

24 orë hidratim

Për lëkurë normale në të thatë

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Ndonjëherë në jetë, gjithçka që ju nevojitet është një pushim i mirë, një moment paqeje të pastër. Përdorni Gjalpin tone të Trupit Fuji Green Tea, një dozë relaksuese dhe gjallëruese freskie e shpërndarë drejtpërdrejt në lëkurën tuaj. Mos e vini në dyshim, arti i zbutjes së lëkurës tuaj me një krem hidratues rigjenerues mund të bëjë mrekulli për mendjen, trupin dhe shpirtin. Kjo është arsyeja pse Gjalpi i Trupit Fuji Green Tea lë lëkurën tuaj të ndjehet e butë dhe e lëmuar në një mënyrë luksoze. Nga lartësitë madhështore të malit Fuji deri në brigjet që të lenë pa frymë të Ganës, i pasuruar me ekstrakt çaji jeshil japonez dhe gjalpë shea të mbledhur sipas rregullave të Komunitetit të Tregtisë së Ndershme për hidratim të lumtur që zgjat deri në 24 orë. Pra, çfarë e bën çajin jeshil të mirë për lëkurën? Dhe cilat janë përfitimet e ekstraktit të çajit jeshil në gjalpin tonë të trupit me çaj jeshil? Epo, le ta themi në këtë mënyrë: është si një përqafim i butë, shumë i nevojshëm për të gjitha llojet e lëkurës, por veçanërisht për lëkurën e thatë. Thjesht vendosni pak kur lëkura juaj nuk ndihet në më të mirën e saj dhe kjo vazo kremoze mirësie do të bëjë magjinë e saj. Puna juaj? Uluni, relaksohuni dhe shijoni aromën e tij freskuese. Asnjëherë nuk keni dëgjuar më parë për Gjalpin e Trupit tonë të famshëm? Sa emocionuese! Shikoni se për çfarë bëhet fjalë në guidën tonë ‘Çfarë është Gjalpi i Trupit?’ Një hidratim I thellë për të gjitha llojet e lëkurës. Kyç lagështinë në lëkurë për 24 orë.

  • Ndihet I lehtë dhe freskues
  • Pasuruar me çaj jeshil japonez
  • Një trajtim luksoz për lëkurën që ndihet më e shëndetshme.
  • Lagështi 24 orë.
  • Për lëkurë normale në të thatë.
  • Vegjetarian

Gjethet e Çajit Jeshil. Jo vetëm të këndshme për tu pirë, ne i përdorim gjethet e çajit jeshil në formulat tona më freskuese.

Clear

Si përdoret

1. Pas një banjë ose dushi relaksues, hidhni një sasi bujare të gjalpit tonë të trupit për Çajin e Gjelbër Fuji dhe përgatituni të kënaqni mendjen, trupin dhe shpirtin tuaj.
2. Masazhojeni atë në lëkurën tuaj, duke i kushtuar vëmendje shtesë në zona të thata si brrylat dhe gjunjët.
3. Lëreni të thithet nga lëkura për disa minuta të lumtura para se të visheni. “

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Body Butter Fuji Green Tea

Aqua / Ujë, Glicerinë, Vaj i farës së Sojës, Alkool Cetearyl, Alkil Benzoat C12-15, Ethylhexyl Palmitate, Myristyl Myristate, Gjalp Shea (Butyrospermum Parkii) 100 Stearate, Vaj i Arrës Braziliane (Bertholletia Excelsa), Pantenol, Parfum/Aromë, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Fenoksietanol, Karbomer, Linalool, Limonene, Hidroksid natriumi, Tokoferol, Disodium EDTA, Ekstrakt i gjethes së Pemës të Çajit të vajit/ Camellia Sinensis/Tea Tree Geraniol, Citral, Kumarin, Acid Citrik, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi , CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Body Butter Fuji Green Tea

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.