The Body Shop Albania

Camomile – Gjalpë Pastrues

Për lëkurë të ndjeshme

Heq në mënyrë delikate makeup-in dhe papastërtitë

Vegan

Camomile – Gjalpë Pastrues

Për lëkurë të ndjeshme

Heq në mënyrë delikate makeup-in dhe papastërtitë

Vegan

0/5
0 Mendime

Kjo kuti e mbushur me butësi e mirësi e bën më argëtues heqjen e makeup-it tuaj në fund të ditës. Rimeli juaj i preferuar? Largohet në pak sekonda. Korrektor i vendosur mirë në vend? Po, edhe ai. Çdo tentativë për penel zhduket lehtësisht. Masazhoni gjalpin tonë të pastrimit të kamomilit në lëkurën tuaj për të shkrirë gjithë problemet e ditës.

Ky larës purifikues ndihmon gjithashtu për të shmangur që papastërtitë e fshehura të bllokojnë poret tuaja në hundë, dhe nëse përdoret rregullisht do ta mbajë lëkurën të freskët dhe të ushqyer.

E dimë se çfarë po mendoni. Pas një nate të gjatë me një makeup të rëndë dhe një koktejl (ose dy), lëkura e pastër është gjëja e fundit në mendjen tuaj. Por të gjitha produktet tona të linjës Kamomil, dhe veçanërisht ky gjalpë pastrues i pasur, heq me lehtësi makeup-in në një hap të shpejtë. Na vjen keq por nuk keni më justifikime tani!

  • Një dashuri për lëkurën ë ndjeshme dhe përdoruesit e lenteve të kontaktit
  • Ekstrakt kamomili nga Norfolk, Angli
  • Pastron lëkurën duke ju dhënë ndjesinë e fytyrës së freskët
  • Heq qafe gjithë atë grim dhe makeup kokëfortë

Ekstrakt Kamomili. Ekstrakti i kamomilit është një përbërës i butë, i njohur për efektin qetësues që ka në lëkurë. Ne e zgjedhim tonin në Norfolk.

Clear

Si përdoret

1. Vendoseni në fytyrë të thatë dhe masazhojeni në lëkurë.
2. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë ose hiqeni me një napë të lagur për një pastrim më të plotë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Camomile - Gjalpë Pastrues

Ethylhexyl Palmitate, Dyllë Sintetik, PEG-20 Gliceril Triisostearat, Vaj Ulliri/Olea Europaea, Butyrospermum Parkii Butter/ Gjalp Shea, Caprylyl Glycol, Tokoferol, Parfum, Ujë, Linalool, Limonene, Vaj i farës së Lulediellit/Helianthus Annuus, Ekstrakt Kamomili/ Anthemis Nobilis, Acid Citrik.

My Review for Camomile - Gjalpë Pastrues

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.