The Body Shop Albania

Glowing Cherry Blossom Body Mist

AROMË DELIKATE DHE FLORALE

MIST I LEHTË

VEGAN

Glowing Cherry Blossom Body Mist

AROMË DELIKATE DHE FLORALE

MIST I LEHTË

VEGAN

0/5
0 Mendime

Shprehni gëzimin tuaj dhe nxisni pak lumturi me disa spërkatje të mjegullës sonë të trupit me lule të qershisë, pjesë e koleksionit të parfumeve Choice.

Mjegulloni bujarisht sa herë që keni nevojë të plotësoni aromën tuaj. Ne e dimë se do t’ju pëlqejë pamja e re e freskët e gamës sonë më të shitur Japanese Cherry Blossom. Dhe mos u shqetësoni, është ende e njëjta aromë e mrekullueshme.

E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë e lehtë, vegane lejon personalitetin tuaj të këndojë me delikatesë me nota të gëzueshme dhe lulesh të luleve të qershisë japoneze, lules osmanthus dhe drurit të sandalit.

Shishja është gjithashtu e prodhuar me 42% xhami të ricikluar dhe e mbuluar me një kapak alumini. Ricikloni të dyja për t’i treguar planetit tuaj pak dashuri.*

  • Mist aromatizues
  • Spritz në lëvizje
  • Aromë me lule dhe fruta
  • Notat e luleve të qershisë japoneze, lules osmanthus dhe drurit të sandalit
  • 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

Spërkateni në trup.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Glowing Cherry Blossom Body Mist

Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Isoeugenol, Geraniol, Denatonium Benzoate.

My Review for Glowing Cherry Blossom Body Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.