The Body Shop Albania

Glowing Cherry Blossom Eau de Toilette

AROME FLORALE

VEGAN

Glowing Cherry Blossom Eau de Toilette

AROME FLORALE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Shijoni jetën me aromën delikate të ujit tualeti Glowing Cherry Blossom nga koleksioni Choice.

Aplikojeni në çdo moment të ditës dhe shijoni aromën e parezistueshme.

E krijuar me 92% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë vegane kombinon notat delikate të luleve të qershisë, osmanthusit dhe drurit të sandalit.

Shishja është prej 42% xhami të ricikluar dhe kapaku është prej alumini. Paketimi është plotësisht i riciklueshëm.

  • Uji i tualetit
  • Aromë e qëndrueshme
  • Aroma delikate
  • 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Aplikojeni në pikat e pulsit, ose kudo që dëshironi, në çdo kohë të ditës.
  2. Shmangni zonën e syve dhe fytyrës.
  3. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Glowing Cherry Blossom Eau de Toilette

Alcohol, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Citronellol, t-Butyl Alcohol, Geraniol, Limonene, Linalool, Denatonium Benzoate, Citral, Eugenol.

My Review for Glowing Cherry Blossom Eau de Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.