The Body Shop Albania

Guarana & Coffe – Krem hidratues për Meshkuj

Për lëkurë të thatë

Guarana & Coffe – Krem hidratues për Meshkuj

Për lëkurë të thatë

0/5
0 Mendime

Një arsye më shumë për tu ngritur në mëngjes është edhe hidratuesi jonë Guarana & Coffee, një locion freskues në trajtë xheli, i cili do ta lërë lëkurën tuaj të butë dhe plot me energji për të nisur ditën. I pasuruar me guranën Braziliane dhe kafen jeshile Etiopiane dhe sigurisht aloe vera, ky hidratues i lehtë, ju ndihmon me lëkurën e dehidratuar, që në aplikimin e parë. 24 orë hidratim. Përmirësime të dukshme në lëkurë. E testuar tek meshkujt, jo kafshët.

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Ekstrakti i Farave të Kafesë. Kur duam ta ndihmojmë lëkurën tuaj të zgjohet, ne themi mirëmëngjes me ekstraktin e farave të kafesë për vetitë e tij stimuluese.

Clear

Si përdoret

1. Përdoreni produktin çdo mëngjes. Aplikojeni atë në fytyrë dhe qafë të pastër dhe të thatë duke përdorur mollëzat e gishtave. 2. Masazhojeni locionin në mënyrë cirkulare. Shmangni zonën e syve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Guarana & Coffe - Krem hidratues për Meshkuj

Ujë, Propanediol, Neopentil Glukol Diheptanoate, Vaj i Farës Bertholletia Excelsa, Vaj i Farës Orbignya Oleifera, Vaj Triticum Vulgare, Akrilat Natriumi, Akriloilimetmetil Todat Kopolimer Sodiumi, Akiloilimrtmrtil Toksik Pololimer, Vaj i Farës Poloksi Polonezë, Vaj i Gjethes Aloe Barbadensis, Acid Citrik, Silicë Sililate, Panthenol, Polisorbat 80, Glicerinë, Ekstrakt i farave Paullina Cupana, Limonene, Sorbitan Oleate, Trisodium Etilenediamine Disuccina, Rrënjë e Hidrolizuar Lepidium Meyenii, Hidroksid Natriumi, Al¬ Alkool¬ t¬ Butil, Citral, 1,2 ¬ Hexanediol, Ekstrakt i farës së kafesë, Linalool, Glicinë Kaprili, Benzoat Natriumi, Geraniol, Sorbat Kaliumi, Cl 42090| Blu 1.

My Review for Guarana & Coffe - Krem hidratues për Meshkuj

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.