The Body Shop Albania

Hemp Cleansing Face & Body Slab

PËR LËKURË ULTRA TË THATË

PATRON DHE HIDRATON LËKURËN

VEGAN

Hemp Cleansing Face & Body Slab

PËR LËKURË ULTRA TË THATË

PATRON DHE HIDRATON LËKURËN

VEGAN

0/5
0 Mendime

Sapuni do t’i japë lëkurës tuaj ultra të thatë kujdesin që i nevojitet për t’u ndjerë më e pastër, më e butë dhe e freskët.

I pasuruar me vajin e farës së kërpit, sapuni shndërrohet në një shkumë të pasur kremoze që pastron butësisht lëkurën e trupit dhe fytyrës dhe e ndihmon atë të ndihet e ushqyer dhe rehat. Sapuni është bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale dhe disponohet në një paketë prej 100% letre të riciklueshme*.

Nëse lëkura juaj shumë e thatë ka nevojë për kujdes shtesë, gjeni pjesën tjetër të produkteve nga sfera e vajit të farës kërpit. Që nga viti 1988, ata kanë qenë gjithashtu motorët e përparimit për partnerin tonë prej kohësh Soapworks. Anita Rodik krijoi një mundësi për të punuar në zonën më të varfër në perëndimin e brendshëm të Glasgow dhe sot ajo është bërë prodhuesi më i madh i sapunit në Mbretërinë e Bashkuar. Pra, kur shkumoni sapunin tuaj të preferuar, mbani mend se po kontribuoni për diçka të mirë.

  • Sapun pastrues për fytyrën dhe trupin
  • I përshtatshëm për lëkurë ultra të thatë
  • Pastron dhe ushqen
  • Bërë me 95% përbërës natyralë
  • Formula vegane
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

  1. Përdoreni në banjë ose në dush, duke e aplikuar me lëvizje rrethore në trup në lëkurën e lagur.
  2. Lajeni mirë.
  3. Për rezultate më të mira, plotësoni ritualin me një produkt hidratues nga linja Hemp.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hemp Cleansing Face & Body Slab

Sodium Palmate, Aqua/Water/Eau, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Sorbitol, Coconut Acid, Cannabis Sativa Seed Oil, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Citric Acid, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77288/Chromium Oxide Greens, CI 77492/Iron Oxides.

My Review for Hemp Cleansing Face & Body Slab

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.