The Body Shop Albania

Hemp – Hard Working Hand Protector

24 orë hidratim i thellë

Për duar shumë të thata

Hemp – Hard Working Hand Protector

24 orë hidratim i thellë

Për duar shumë të thata

0/5
0 Mendime

Mbrojtësi ynë i Duarve Hemp hidraton fuqishëm duart ultra të thata, duke e bërë atë kampion të punëtorëve kudo. Ky krem i pasur dhe me erë të këndshme për duart jep mbrojtje dhe lehtësim për lëkurën shumë të thatë, veçanërisht kur është e ekspozuar ndaj elementeve atomosferikë.

Ky është një produkt që me të vërtetë nuk ka nevojë për prezantim, por ne duam të flasim për të. Është kremi ynë më i shitur i duarve (Seriozisht. Numri një). Pavarësisht se çfarë vështirësie kalojnë duart tuaja, funksionon shumë mirë për të zbutur edhe pëllëmbët dhe gishtat më të vështirë, me disa përbërës jo aq sekretë që ndihmojnë gjatë rrugës.

Hidraton deri në 24 orë, kështu që i përshtatet duarve që punojnë fort si një dorashkë. Punon mirë në lëkurë shumë të thatë dhe të ndjeshme.

Ne përdorim vajin e farës së kërpit në Mbrojtësin e Dorës tonë me Kërp. Të mbjellat tona të kërpit ndihmojnë në rigjenerimin e tokës dhe sigurojnë një habitat për jetën e egër lokale në Francë. Është një arsye pse ata e quajnë atë ‘të mbjellat e mrekullisë’.

  • Kremi ynë më i mirë i duarve për duar shumë të thata
  • Rikthen lagështinë dhe mbron lëkurën ultra të thatë
  • Hidratim 24 orë
  • Jo i yndyrshëm apo i bezdisshëm. Thjesht hidratues
  • Bërë me vaj të farës së kërpit nga Franca

Vaj Fare Kërpi. Me siguri keni dëgjuar për vajin e kërpit, të njohur ndryshe edhe si vaj canabis sativa. Është i njohur për nivelet e larta të hidratimit.

Clear

Si përdoret

1. Shtrydhni një sasi të mirë të Mbrojtësit tonë të Duarve me Kërp – varet sa të thata janë duart tuaja.
2. Masazhoni mirë. Jepu pëllëmbëve dhe gishtave pak dashuri.
3. Kthehuni përsëri në punë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hemp - Hard Working Hand Protector

Ujë, Glicerinë, Alkool Cetearil, Myristyl Myristate, Vaj Fare Kërpi/ Cannabis Sativa, Vaj Fare Recini/ Ricinus Communis, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Stearat Gliceril, PEG-100 Stearat, Dyllë Blete/ Cera Alba, Pantenol, Methyl Soyate, Fenolsietanol , Allantoin, Acid Citrik, Sorbat Kaliumi, Xanthan Gum, Vaj Recini i Hidrogjenizuar, Palminat Retinil, Dyllë Copernicia Cerifera, Disodium EDTA, Tokoferol, Talc, CI 77288, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

My Review for Hemp - Hard Working Hand Protector

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.