The Body Shop Albania

Hemp Shower Oil

Hemp Shower Oil

0/5
0 Mendime

Hidratohuni dhe ndihmoni në mbrojtjen e lëkurës ultra të thatë direkt nga dushi me vajin tonë zbutës të dushit. Ky vaj i butë dushi shndërrohet në një shkumë të butë për të pastruar butësisht lëkurën pa e tharë, duke ndihmuar në lehtësimin e lëkurës shumë të thatë dhe duke mbrojtur barrierën natyrale të lagështisë së lëkurës.

Vaj i butë dushi për lëkurë ultra të thatë
Testuar dermatologjikisht
Hidraton dhe ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrore të lagështisë së lëkurës
Pasuruar me 10% vaj të pastër të farës së kërpit
Hidratimi i lëkurës rritet me një të tretën pas përdorimit
* bazuar ne prova klinike

Clear

Si përdoret

Si përdoret
1. Hyni në dush dhe laguni me uje.
2. Masazhoni pak vaj dushi në lëkurën tuaj, duke krijuar një shkumë të butë dhe të mëndafshtë në të gjithë trupin.
3. Shpëlajeni mirë.
4. Dilni nga dushi dhe vendosni gjalpin e trupit me hemp për hidratim që zgjat.

 

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hemp Shower Oil

HEMP SHOWER OIL

Vaj Soje/ Glycine Soja, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Laureth-3, MIPA-Laureth Sulfate, Vaj Fare Kërpi/ Kanabis Sativa, Laureth-7 Citrate, Vaj Fare Recini/ Ricinus Communis, Parfum/ Aromë, Polyglyceryl-2 Caprate, Tokoferil Acetat, Tokoferol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Acid Citrik.

My Review for Hemp Shower Oil

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.