The Body Shop Albania

Hidratues Matifikues për Meshkuj me Çaj Jeshil dhe Limon

Hidratues Matifikues për Meshkuj me Çaj Jeshil dhe Limon

0/5
0 Mendime

Hidratoni fytyrën tuaj deri në 24 orë me këtë hidratues xhel të lehtë. Pasuruar me çaj jeshil dhe limon dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, ky krem hidratues i tejdukshëm rrëshqet mbi lëkurë pa u lodhur dhe përthithet për të zbutur fytyrën tuaj gjatë gjithë ditës.

  • 100% vegane
  • Pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika
  • Përmban çaj jeshil nga Japonia dhe limon nga Italia
  • Lëkura duket e freskët gjatë gjithë ditës
  • Redukton yndyrën e lëkurës
  • Testuar dermatologjikisht
  • Testuar mbi burra, jo kafshë
Clear

Si përdoret

1. Filloni duke u pastruar me Larësin Energjizues me Guarana dhe Kafe.
2. Vendoseni në mëngjes dhe darkë në fytyrë dhe qafë të thatë me majë të gishtave.
3. Masazhojeni në lëvizje rrethore, për lart.
4. Shmangni zonën e syve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hidratues Matifikues për Meshkuj me Çaj Jeshil dhe Limon

Ujë, Glicerinë, Butilen Glikol, Fenoksietanol, PEG-8, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Kaprilil Glikol, Karbomer, Parfum / Aromë, Izononil Isononanoat, Hidroksid Natriumi, Limonene, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Pluhur Lëngu Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Ekstrakt Camellia Sinensis, Hydroxycitronellal, Citronellol, Lëng Limoni, Alkool t-Butil, Geraniol, Citral, Benzoat Natriumi, Acid Citrik, Sorbat Kaliumi, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1

My Review for Hidratues Matifikues për Meshkuj me Çaj Jeshil dhe Limon

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.