The Body Shop Albania

Himalayan Charcoal Purifying Clay Wash

Himalayan Charcoal Purifying Clay Wash

0/5
0 Mendime

Pastroni lëkurën tuaj me larësin tonë me argjilë dhe qymyr Himalaje, Himalayan Charcoal Purifying Clay Wash, 100% vegjetarian me aromë gjallëruese. Formuluar me qymyr bambuje nga rrëza e Himalajës, argjilën kaolinë dhe vajin Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia, pastron papastërtitë dhe ndihmon në pastrimin e poreve. Ky larës fytyre shkumues ka një strukturë argjile të butë mëndafsh që është mjaft delikate për të gjitha llojet e lëkurës. Lë lëkurën të ndjehet e freskët, e butë dhe e matifikuar pa e tharë.

  • Larës fytyre i butë për përditshmëri
  • Pastron dhe purifikon lëkurën dhe ndihmon në pastrimin e poreve
  • Heq yndyrën e tepërt dhe matifikon
  • Shkumon menjëherë
  • Pasuruar me qymyr bambuje nga Himalajet dhe argjilë kaolinë
  • Pasuruar vajin Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia
  • Testuar dermatologjikisht
  • Unë jam në Paketën Himalayan Charcoal Skin Purifying Kit – shikoni këtu

Qymyr Bambuje nga Himalaja. Marrë nga kodrinat e Himalayave, ështu i njohur për vetitë e tij purifkuese, prandaj është i shkëlqyer për lëkurat e yndyrshme.

Vaj Tea Tree i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji Tea Tree është përbërësi magjik për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, fale vetive të tij natyrale purifikuese.

Clear

Si përdoret

Lagni duart dhe fytyrën me ujë të ngrohtë.
Shtrydhni një sasi të vogël të larësit së fytyrës në duar dhe krijoni në një shkumë kremoze.
Butësisht masazhoni shkumën në lëkurën tuaj.
Shpëlajeni me ujë të ngrohtë me lëvizje rrethore për lëkurë që ndihet e bukur, e butë dhe e pastruar.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Himalayan Charcoal Purifying Clay Wash

Ujë, Glicerinë, Cocamidopropyl Betaine, Propanediol, Kaolinë, Argilë / Silikat Alumini Magneziumi, Glukozid Dekil, Xanthan Gum, Sodium Cocoyl Glycinate, Klorur Natriumi, Hidroksiacetofenon Natriumi, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Parfum / Fragrancë, Pluhur Qymyri, Limonene, Linalool, , Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Pluhur i Lëngut të Aloe Verës/Aloe Barbadensis,Vaj Eukaliptus/ Eucalyptus Globulus, Vaj Tea Tree/Melaleuca Alternifolia, Mentoksipropanediol, , Hidroksid Natriumi, Tetrasodium Pyrophosphate, Alkool Benzil, CI 77499 / Okside Hekuri.

My Review for Himalayan Charcoal Purifying Clay Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.