The Body Shop Albania

Himalayan Charcoal Skin Clarifying Night Peel

Vegane

Per lekure mikse dhe te kombinuar

Himalayan Charcoal Skin Clarifying Night Peel

Vegane

Per lekure mikse dhe te kombinuar

0/5
0 Mendime

Shijoni lëkurën më të lëmuar dhe më të pastër me Lëkurën e Natës me Qymyr Himalayan.

Duhen vetëm disa pika nga ky eksfolim nate super i lehtë për të përmirësuar strukturën e lëkurës në mënyrë që ajo të duket më e lëmuar dhe më rrezatuese.

Përbërja është vegane, me 98% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë qymyr bambuje nga ultësira e Himalajeve dhe ekstrakt hibiscus, i cili përmban acide organike të njohura për vetitë e tyre eksfoluese.

Thjesht aplikojeni në fytyrë në mbrëmje. Shikoni formulën të shndërrohet në një lëng të pastër në lëkurën tuaj. Lëreni të funksionojë ndërsa flini. Shpëlajeni në mëngjes. Zgjohuni me lëkurë më të lëmuar. Përdoreni rregullisht për të balancuar nivelet e sebumit.

 • Peeling natën që përmirëson strukturën e lëkurës
 • I pershtatshem per lekurat e kombinuara dhe te yndyrshme
 • Formulë super e lehtë që nuk lë njolla
 • 98% përbërës me origjinë natyrale
 • Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Aplikoni 2-3 pika në lëkurë të pastruar dhe të tharë.
 2. Ju shikoni se si shndërrohet në një lëng të pastër.
 3. Gëzoni një gjumë të mirë të natës.
 4. Shpëlajeni në mëngjes.
 5. Përdorni maksimumi 3 darka në javë.
 6. Për rezultate më të mira, kombinoni me produkte të tjera të serisë.
 7. Ky produkt përmban acide organike që mund të rrisin ndjeshmërinë e lëkurës ndaj dritës së diellit. Shmangni ekspozimin direkt në diell dhe mbroni lëkurën tuaj me një krem ​​kundër diellit gjatë përdorimit të këtij produkti, si dhe 7 ditë pas ndërprerjes së përdorimit.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Himalayan Charcoal Skin Clarifying Night Peel

Aqua / Ujë / Ujë, Propanediol, Denat me Alkool, Glicerinë, Ekstrakt lulesh Hibiscus Sabdariffa, Çamçakëz Xanthan, Alkool benzil, Ekstrakt Epilobium Fleischeri, Acid Salicilik, Hidroksid Natriumi, Parfum / Aromë, Pluhur qymyr druri, Sorbat Limonenene, Limonene.

My Review for Himalayan Charcoal Skin Clarifying Night Peel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.