The Body Shop Albania

Jamaican Black Castor Oil Intense Moisture Mask

PËR KAÇURRELA

Jamaican Black Castor Oil Intense Moisture Mask

PËR KAÇURRELA

0/5
0 Mendime

Krijuar në bashkëpunim me një grup njerëzish me kaçurrela, nga e gjithë bota, duke përfshirë Brazilin, Indonezinë, Afrikën e Jugut, UK dhe SHBA. Sepse ne e dimë që nuk mund t’i kuptojmë kaçurrelat nëse nuk i kemi ato!

Përdorni maskën tonë për të ndihmuar në forcimin dhe rijetësimin e flokëve tuaj*. Flokë të shëndetshëm, tashmë mundet.

Maska jonë vjen në paketim të riciklueshëm dhe është bërë me plastikë 100% të ricikluar**.

*Rezultat që arrihet kur përdoret si një rutinë e plotë me Leave-In Conditioner , Maskën e flokëve, Cleansing Conditoner dhe Curl Activator (ky produkt vjen së shpejti). Riparon dukshëm flokët.

**Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

  • Për të gjitha kaçurrelat
  • Ofron hidratim intensiv
  • Zbut flokët
  • Bërë me 94% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Jamaican Black Castor Oil Intense Moisture Mask

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Behentrimonium Chloride, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance, Distearoylethyl Dimonium Chloride, PCA Glyceryl Oleate, Phenoxyethanol, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Isopropyl Alcohol, Sorbitan Laurate, Ethylhexylglycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Hydrolyzed Vegetable Protein, Limonene, Sodium Chloride, Linalool, Eugenol, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Citric Acid.

My Review for Jamaican Black Castor Oil Intense Moisture Mask

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.