The Body Shop Albania

Body Yogurt British Rose

Për lëkurë normale në të thatë

Përthithje e menjëhershme

Vegan

Body Yogurt British Rose

Për lëkurë normale në të thatë

Përthithje e menjëhershme

Vegan

0/5
0 Mendime

Jogurti ynë Trupi British Rose shkrihet menjëherë në lëkurën e lagur pas dushit, duke ndihmuar në hidratimin dhe I jep trupit tuaj aromën e ëmbël të një buqete me trëndafila. Po, është e drejtë – gjithçka që ju duhet të bëni është të laheni, të vendosni kremin dhe të shkoni. Nuk ka nevojë të prisni pasi të keni ndenjur duke pritur që hidratuesi të përthithet – Jogurtët tanë të trupit janë super të shpejtë në përthithje, çka ju lejon të hidheni drejt në xhinse, pa e parë orën. Kur ndiheni sikur jeta është duke kaluar shpejt, çfarë mënyre më të mire keni për të ngadalësuar për një sekondë? Në fund të fundit, kur të kujdeseni më së miri për ju, do të jeni gjithnjë e më të përgatitur dhe më të mirë për t’i dhënë vëmendjen tuaj projekteve me pasion.
Ashtu si të gjithë Jogurtët e Trupit të The Body Shop, kjo zbukurim me lule është një krem xhel vegan që ndihet i lehtë, jo ngjitës. Pasuruar me ekstrakt trëndafili nga Anglia dhe qumësht bajamesh të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Spanja, Jogurti i Trupit British Rose i The Body Shop do t’ju ndihmojë të ndiheni sikur keni sjellë pak romancë në rutinën tuaj të banjës në mëngjes. Sidomos kur vini re se si lëkura ndihet e butë, e lëmuar dhe e hidratuar për 48 orë.

  • Një krem i lehtë që përthithet në një çast
  • Hidratim 48 orë
  • Lëkura ndihet e hidratuar, më e butë dhe duket më rrezatuese
  • Pasuruar me ekstrakt trëndafili britanik dhe qumësht organik të bajames nga Komuniteti i Tregëtisë së Drejtë, nga Spanja
  • Dilni nga dushi dhe përhapeni mbi lëkurën e lagur

Vaj dhe Qumësht Bajameje Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji dhe Qumështi ynë i Bajames që e dashurojnë lëkurën, janë të pasur me vitaminë E, të rritura nga Ekspertët Tanë të Bajames™ në Spanjë.

Ekstrakt Trëndafili. A ka gjë më klasike se një tufë trëndafilash? Ne përdorim ektraktin tonë të trëndafilave anglezë për aromën mrekullisht të ëmbël.

Acidi Hialuronik. Është vërtet i famshëm. Një hidratues i fuqishëm, ri-mbushës, gjendet natyralisht në lëkurë dhe ndihmon në mbajtjen e hidratimit.

Clear

Si përdoret

1. Nxirrni një sasi të vogël të Jogurtit tonë të Trupit British Rose dhe masazhojeni atë në lëkurën tuaj, direkt pas dushit, ose sa herë që lëkura juaj ka nevojë për pak kujdes.
2. Tani vishni rrobat! Nuk ka nevojë të presim.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Body Yogurt British Rose

Ujë, Glicerinë, Alkool Denat., Dimethicone, Butilen Glikol, Parfum, Fenoksietanol, Karbomer, PEG-100 Stearat, Gliceril Stearat, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Dimethiconol, Kaprilil Glikol, Hidroksid Natriumi, Salilcilat Benzili, Sodium Hyaluronate, Limonene, Alkool Benzil, Citronellol, Geraniol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Ekstrakt Trëndafili, Ekstrakt farash Bajamesh të Ëmbla/ Prunus Amygdalus Dulcis, Xanthan Gum, Acid citrik, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, Acid Dehidroacetik, CI 14700, CI 19140.

My Review for Body Yogurt British Rose

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.