The Body Shop Albania

Jolly & Juicy Strawberry Essentials Gift

DHURATE PER KRISHTLINDJE

AROME FRUTASH

HIDRATIM 48 ORE

Jolly & Juicy Strawberry Essentials Gift

DHURATE PER KRISHTLINDJE

AROME FRUTASH

HIDRATIM 48 ORE

0/5
0 Mendime

Jepni ëmbëlsira të ëmbla që do t’i pëlqejnë këto Krishtlindje me setin tonë të dhuratave Jolly & Juicy Strawberry Essentials.

Bëhuni shkumë me xhelin tonë freskues dhe pastrues të dushit. Ndërsa pastroni, pastroni butësisht me zambakun tonë të banjës Mini Ramie. Është bërë me fibra të qëndrueshme që ndihmojnë në pastrimin dhe zbutjen e lëkurës tuaj me ndikim minimal mjedisor.

Kur të keni mbaruar, thajeni me peshqir dhe trajtojeni atë trup të bukur me kosin tonë të lehtë, që përthithet shpejt. Spërkateni në një kukull dhe lëreni lëkurën të qetësohet nga tharja me lagështi për 48 orë. Prodhuar me qumësht bajamesh organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Spanja, funksionon edhe në lëkurë të lagur, kështu që mund ta zbutni menjëherë pas banjës ose dushit. Ju gjithashtu do të keni erë si një tenxhere e freskët me reçel luleshtrydhe (sa e mrekullueshme).

Përfundoni me kremin tonë hidratues të duarve. Thjesht shtrydhini, lëmoni dhe fërkojini ato duar me njëra-tjetrën sa herë që pëllëmbët dhe gjilpërat kanë nevojë për një ngritje të vogël.

Kjo është një dhuratë e shijshme e Krishtlindjeve që ata do të duan ta hapin.

  • Strawberry Shower Gel 250ml
  • Strawberry Body Yoghurt 200ml
  • Strawberry Hand Cream 30ml
  • Mini Ramie Bath Lily
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Jolly & Juicy Strawberry Essentials Gift

Ju lutemi referohuni tek perberesit e secilit produkt individualisht ne paketim.

My Review for Jolly & Juicy Strawberry Essentials Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.