The Body Shop Albania

Juicy Blissful Strawberry Set

SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT

AROMË FRUTASH

VEGAN

Juicy Blissful Strawberry Set

SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT

AROMË FRUTASH

VEGAN

0/5
0 Mendime

Surprizoni veten ose një të dashur me setin simpatik të dhuratave Blissful Strawberry.

Xheli i dushit, kremi i trupit dhe spërkatja aromatike e trupit nga seria Blissful Strawberry mbështjellin një aromë qetësuese, një kombinim të notave frutash luleshtrydheje me lëng, bozhure delikate dhe myshkut.

Formula e kremit është pasuruar me gjalpë shea nga Gana, i punuar me dorë nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Gana, i cili ushqen dhe hidraton lëkurën e trupit.

E paketuar në një kuti të bërë me letër të certifikuar FSC e përshtatshme për përdorim të përsëritur, dhurata me kujdes aromatike është një zgjedhje e shkëlqyer për çdo rast.

  • Xhel dushi Blissful Strawberry 250 ml.
  • Krem trupi Blissful Strawberry 200 ml.
  • Spray Trupi Blissful Strawberry 100 ml.
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Juicy Blissful Strawberry Set

My Review for Juicy Blissful Strawberry Set

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.