The Body Shop Albania

Juicy Strawberry Big Gift Bag

SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT

PËR LËKURË NORMALE

VEGAN

Juicy Strawberry Big Gift Bag

SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT

PËR LËKURË NORMALE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Surprizoni veten ose një të dashur me aromën delikate të ëmbël, frutash të produkteve që kombinuam në set Strawberry.

Produktet nga kompleti janë të pasuruara me vaj ushqyes të farës së luleshtrydhes, i cili zbut lëkurën dhe e lë atë me erë të freskët.

Filloni ritualin me xhelin pastrues të dushit. Vazhdoni me vajin ushqyes të trupit, tekstura e të cilit siguron një hidratim intensiv 96-orësh. Ruani aromën frutore të luleshtrydhes gjatë gjithë ditës me spërkatjen freskuese nga kompleti. Kujdesuni për lëkurën e duarve duke e aplikuar kremin gjatë gjithë ditës kur ju nevojitet.

E paketuar në një kuti të bërë me letër të certifikuar FSC të përshtatshme për ripërdorim, dhurata me kujdes të ëmbël me fruta është një zgjedhje e shkëlqyer për çdo rast.

  • Xhel dushi me luleshtrydhe 250 ml.
  • Vaj Trupi Luleshtrydhe 200 ml.
  • Spray Trupi Strawberry 100 ml.
  • Krem duarsh me luleshtrydhe 30 ml.
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Juicy Strawberry Big Gift Bag

My Review for Juicy Strawberry Big Gift Bag

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.