The Body Shop Albania

Krem Duarsh Joy & Jasmine

Krem Duarsh Joy & Jasmine

0/5
0 Mendime

Duart punojnë shumë gjatë Krishtlindjeve, kështu që trajtojini tuajat me Kremin tonë të Duarve Joy & Jasmine.

Një aromë festive e një edicioni të veçantë, ky hidratues i gëzueshëm dhe i dobishëm është pasuruar me ekstrakt jasemini nga India dhe nota me lule portokalli, trëndafili dhe jasemini sensual. Kjo aromë e freskët, e lehtë dhe me lule është e garantuar për t’ju dhënë ndjesinë e Krishtlindjeve.

Shtrydhni një madhësi bizeleje me formulën tonë të lehtë, xhel-krem dhe masazhoni në pëllëmbët dhe gishtërinjtë. Përthithet shpejt dhe ndihmon duart dhe kutikulat të ndjehen të zbutura dhe të mbrojtura me hidratim 48 orë, kështu që ju mund të shijoni duart perfekte gjatë gjithë Krishtlindjeve.

Mbajeni këtë dhuratë vegjetariane me madhësi xhepi për veten tuaj ose futeni në dhuratën e dikujt.

  • Krem për duart
  • Cilësi e lehtë, jo e yndyrshme
  • Ndihmon në mbrojtjen e duarve me 48 orë hidratim të mbrojtur
  • Lërini duart dhe kutikulat të ndjehen më të buta dhe më të buta
  • Aromë e freskët, e lehtë, me lule
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht

Komuniteti i Tregtisë së Drejtë Gjalpë Shea
Gjalpi Shea është gjalpi më i pasur, më kremoz që i ndihmon produktet tona të lyejnë lëkurën tuaj në dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

  1. Aplikoni një madhësi bizeleje në duar, thonj dhe kutikula.
  2. Masazhoni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Krem Duarsh Joy & Jasmine

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sodium Polyacrylate, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Pentaerythrityl Distearate, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Myristamidopropyl PGDimonium Chloride Phosphate, Xanthan Gum, Benzyl Salicylate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Benzyl Alcohol, Linalool, Nyctanthes Arbor-Tristis Flower Extract, Eugenol, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Krem Duarsh Joy & Jasmine

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.