The Body Shop Albania

Krem Duarsh Satsuma

Për lëkurë të thatë

Aromë agrumesh

Vegan

Krem Duarsh Satsuma

Për lëkurë të thatë

Aromë agrumesh

Vegan

0/5
0 Mendime

E përsosur për hidratim në lëvizje, mos dilni nga shtëpia pa këtë krem duarsh. E mbushur me aromën e freskët të satsum-ës, formula e lehtë me krem xheli përthithet shpejt, duke ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e duarve.

  • Krem duarsh
  • Teksturë e lehtë, ushqyese, jo e yndyrshme
  • Vaj Satsuma nga Argjentina
  • Aroma e freskët e satsumës
  • Madhësi e përshtatshme për udhëtim
  • Shea e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Vaj Satsuma. Ne i marrim mandarinat tona Satsuma në Argjentinë dhe i shtrydhim për të prodhuar vaj esencial që ndihmon në zbutjen dhe lëmimin e lëkurës.

Clear

Si përdoret

Masazhojeni në duar dhe kutikula.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Krem Duarsh Satsuma

Ujë, Glicerinë, Caprylic/Capric Triglyceride, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Poliakrilat Natriumi, Alkool Cetil, Distearat Pentaeritritili, Fenoksietanol, Kaprilil Glikol, Alkool Cetearyl, Glukosid Cetearyl, Vaj Soje/ Glycine Soya, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Limonene, Parfum, GJalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Hexyl Cinnamal, Disodium EDTA, Citral, Alkool Myristyl, Alkooli Stearyl, Vaji i Frutave Citrus Unshiu, Linalool, Acid Citrik, Klorur Natriumi, Sulfat Natriumi, CI 19140, CI 14700.

My Review for Krem Duarsh Satsuma

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.