The Body Shop Albania

Krem Dushi nga Avokado

Krem Dushi nga Avokado

0/5
0 Mendime

Frymëzuar nga banja e butë me qumësht dhe mjaltë e vetë Kleopatrës, receta jonë e tre ekstrakteve të vajit e lë lëkurën të ndjehet luksoze e lëmuar. Përdorni këtë qumësht përkëdhelës si pjesë e ritualit tonë relaksues kur keni nevojë për një rrugë të shpejtë drejt qetësisë.

  • Banjë relaksuese me pluhur në qumësht
  • Lë lëkurën të ndjehet e bukur dhe e lëmuar
  • Relakson trupin dhe mendjen
  • Me qumësht nga Egjipti

Mjaltë
Hidratant i fuqishëm i natyrës dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne jemi mirënjohës për miqtë tanë të dashur dhe të zhurmshëm që e bëjnë atë.

Clear

Si përdoret

  1. Hidhni 5 lugë nën ujë të nxehtë (35-37˚C është temperatura ideale e banjës për relaksim të përsosur).
  2. Pastaj rrotulloni derisa të tretet.

Këshillë eksperti: “Vendosni një peshqir pranë radiatorit ndërsa jeni duke bërë banjë. Do të ndiheni veçanërisht të relaksuar pasi të jeni tharë me një peshqir të ngrohtë. ” – Vanda Serrador, Eksperte për Kujdesin e Fytyrës dhe Trupit për The Body Shop®.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Krem Dushi nga Avokado

Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Sodium Cocoyl Isethionate, Parfum, Avena Sativa Kernel Meal, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Hexyl Cinnamal, Tocopheryl Acetate, Sodium Dehydroacetate, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Mel, Olea Europaea Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Aqua, Sesamum Indicum Seed Oil, Citronellol, Glycerin, Coumarin, Sucrose Stearate, Geraniol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citric Acid, Glyceryl Caprylate, Nigella Sativa Seed Oil, Xanthan Gum, Helianthus Annuus Seed Oil, p-Anisic Acid, Tocopherol, CI 77891.

My Review for Krem Dushi nga Avokado

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.