The Body Shop Albania

Vitamin E – Krem Nate

72 orë hidratim

Për të gjitha llojet e lëkurës

Vegjetarian

Vitamin E – Krem Nate

72 orë hidratim

Për të gjitha llojet e lëkurës

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Hidratohuni çdo natë me Kremin tonë natyror Ushqyes me Vitaminë E që përthithet shpejt. Është perfekte për të gjitha llojet e lëkurës. Ndihet i pasur pa u ndier i yndyrshëm. Dhe hidraton vërtet, mbron dhe rimbush lëkurën ndërkohë që bëni gjumin tuaj të bukurisë. Tani i bërë gjithashtu me vaj të farave të mjedrës, kremi ynë hidratues i natës ka më shumë përbërës me origjinë natyrale se kurrë më parë.

  • Hidratues ditor
  • Hidratim brenda natës për të gjitha llojet e lëkurës
  • Teksturë e pasur dhe jo e yndyrshme
  • Bërë me acid hialuronik dhe vaj të farës së mjedrës
  • Testuar dermatologjikisht

Vitamina E. Vitamina E (a.k.a tokoferol) është një vitaminë mbrojtëse që është e njohur në rrethet e kujdesit të lëkurës për hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës.

Acidi Hialuronik. Është vërtet i famshëm. Një hidratues i fuqishëm, ri-mbushës, gjendet natyralisht në lëkurë dhe ndihmon në mbajtjen e hidratimit.

Vaj Farash Mjedre. Farat e shtypura të mjedrave prodhojnë një vaj natyralisht zbutës për lëkurën që ne e përdorim në produktet tona për ta bërë lëkurën tuaj më të lëmuar.

Clear

Si përdoret

Vendoseni në mënyrë të barabartë me gishta në fytyrë dhe qafë. Përdoreni në mbrëmje.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E - Krem Nate

Ujë, Butilen Glikol, Isocetyl Stearat, Alkool Cetyl, Coco-Caprylate / Caprate, Isopropyl Palmitate, Glicerinë, Alkool Cetearyl, Vaj Soje/ Glycine Soja, Myristyl Myristate, Glyceryl Stearat, Glyceryl Stearat PEG-100, Triglicerid kaprilik / kaprik, Gjalp Farash Kakaoje/ Theobroma Cacao, Fenoksietanol, Kaprilil Glikol, Vaj Farash Mjedre/ Rubus Idaeus, Acetat i Tokoferilit, Karbomer, Pantenol, Parfum/ Aromë, Sodium Stearoyl Glutamate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Hidroksid Natriumi, Sodium Hialuronate, Benzil Benzoat, Alkool Benzil, Geraniol, Linalool, Limonene, Hidroksicitronellal, Alfa-Isomethyl Ionone, Acid Citrik, CI 14700/Red 4, CI 19140/Yellow 5.

My Review for Vitamin E - Krem Nate

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.