The Body Shop Albania

Krem Qetësues dhe Mbrojtës Duarsh Almond Milk and Honey

Për lëkurë sensitive

Aromë gourmand

Krem Qetësues dhe Mbrojtës Duarsh Almond Milk and Honey

Për lëkurë sensitive

Aromë gourmand

0/5
0 Mendime

Një domosdoshmëri për lëkurën e ndjeshme gjatë lëvizjes, mbroni dhe qetësoni duart e thata me këtë krem të ri për qetësimin dhe kujdesin e duarve. Pasuruar me qumësht organik të bajames nga Spanja dhe mjalt nga Etiopia, Almond Milk & Honey është formuluar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë.

  • Krem qetësues dhe mbrojtës i duarve
  • Qetëson duart e thata gjatë lëvizjes
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë
  • Bërë me qumësht organik të bajames
  • Pasuruar me mjalt dhe vaj organik të bajames
  • Aromë hipoalergjike
  • Testuar dermatologjikisht

Vaj dhe Qumësht Bajameje Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji dhe Qumështi ynë i Bajames që e dashurojnë lëkurën, janë të pasur me vitaminë E, të rritura nga Ekspertët Tanë të Bajames™ në Spanjë.

Mjalti. Hidratuesi i fuqishëm i natyrës, dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne u jemi mirënjohës mikeshave tona gumëzhitëse dhe zukatëse që e bëjnë.

Clear

Si përdoret

Aplikoni një sasi bujare të kremit të duarve për të zbutur dhe qetësuar duart e thata.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Krem Qetësues dhe Mbrojtës Duarsh Almond Milk and Honey

Ujë, Glicerinë, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Vaj Farash Susami/ Sesamum Indicum, Mjalt, Poliakrilat Natriumi, Alkool Cetil, Distearate Pentaeriteritil, Fenoksietanol, Parfum, Kaprilil Glikol, Alkool Cetearyl, Glukozid Cetearil, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Vaji i Farave Babasu /Orbignya Oleifera, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Alkool Myristyl, Alkool Stearyl, Ekstrakt i Bajames së Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Alkooli Benzil, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik.

My Review for Krem Qetësues dhe Mbrojtës Duarsh Almond Milk and Honey

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.