The Body Shop Albania

Vitamin E – Krem Sysh

Për të gjitha llojet e lëkurës

Zbut

Vegan

Vitamin E – Krem Sysh

Për të gjitha llojet e lëkurës

Zbut

Vegan

0/5
0 Mendime

Kur e mendon, sytë kanë një punë mjaft të vështirë. Vazhdimisht hapen e mbyllen, duke na ndihmuar të përgjumemi dhe madje duke na ndihmuar të shprehim emocione – një buzëqeshje nuk do të ishte një buzëqeshje pa ta! Dhe meqenëse lëkura rreth syve tanë është delikate, është një arsye më shumë për t’i dhënë atyre një kujdes shtesë dhe hidratim të veçantë. Provoni kremin e Syve me Vitaminë E të The Body Shop.

Me një formulë kremoze, luksoze të pasuruar me vitaminë E dhe acid hialuronik, kremi ynë i syve me Vitaminë E ju ndihmon në rrugën tuaj drejt lëkurës së ndritshme të syve. Është një bestseller në gamën e Kremrave për sytë e The Body Shop për një arsye shumë të mirë. Kjo formulë ikonike ndihmon që lëkura rreth syve tuaj të ndihet më e butë, më elastike dhe gjithashtu ndihmon në minimizimin e shfaqjes së rrudhave të holla. Është edhe një mrekulli freskimi edhe për sytë e lodhur.

Hej ti atje, ti me sy të ndritshëm.

  • Për çdo ditë dhe çdo lloj lëkure
  • Pasuruar me vitaminë E dhe acid hialuronik të biofermentuar
  • Krem ikonik për sytë në gamën tonë më të shitur të kujdesit për lëkurën

Vitamina E. Vitamina E (a.k.a tokoferol) është një vitaminë mbrojtëse që është e njohur në rrethet e kujdesit të lëkurës për hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës.

Acidi Hialuronik. Është vërtet i famshëm. Një hidratues i fuqishëm, ri-mbushës, gjendet natyralisht në lëkurë dhe ndihmon në mbajtjen e hidratimit.

Clear

Si përdoret

1. Çdo mëngjes dhe mbrëmje, shtrydhni një sasi të vogël të Kremit tonë të Syve me Vitaminë E në gishtin e unazës dhe tampononi lehtë rreth kockës orbitale.
2. Kini kujdes të mos e tërhiqni lëkurën rreth syve, por të jeni sa më delikatë të jetë e mundur.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E - Krem Sysh

Ujë, Propanediol, Akrilate / Crosspolimer Akrillat Alkil C10-30, Fenoksiethanol, Pantenol, Pluhur me Lëng Aloe Barbadensis/ Aloe Vera , Hidroksid Natriumi, Glycol Caprylyl, Allantoin, Glukirrizat e Dikaliumi, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Trideceth-6, Dinatrium EDTA.

My Review for Vitamin E - Krem Sysh

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.