The Body Shop Albania

Laps definues Smokey Eye

Përfundim mat

Laps definues Smokey Eye

Përfundim mat

0/5
0 Mendime

I disponueshëm në një sërë të ngjyrash joshëse, formula lehtësisht e sfumueshme dhe maja sfungjerore lehtësisht e përdorshme e lapsave tanë Smoky Eye Definers e bëjnë krijimin e një make up-i tërheqës të duket e lehtë. Ata janë mënyra perfekte për të arritur një smokey eye në pak sekonda.

  • Formulë që aplikohet lehtësisht.
  • I testuar dermatologjikisht. I testuar oftalmologjikisht.
  • Përfundim mat.

Vaj Marula. Pema e marulës është e shenjtë në Afrikë dhe nga farat e saj të shtypura prodhohet një vaj i veçantë që zbut natyralisht lëkurën.

Clear

Si përdoret

Vizatoni një vijë me laps përgjatë vijës së qerpikëve, ose në vijën e ujit dhe përdorni majën e sfungjerit për një make up më të sfumuar.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Laps definues Smokey Eye

Triglicerid Caprylic / Capric (emolient), Vaji i farës së Ricinit/Ricinus Communis (emolient), Coco-gliceride të hidrogjenizuara (emolient), Cera Microcristallina (agjent i rritjes së viskozitetit), Cera Alba (agjent i kontrollit të viskozitetit), Mikë (agjent opacifikues), Methyl Methacrylate Crosspolymer (Formues cipe), Copernicia Cerifera Cera (Stabilizues / Modifikues i Viskozitetit), Butyrospermum Parkii Butter/Gjal Shea (Agjent Zbutës i Lëkurës- Emolient), Caprylyl Glycol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Sclerocarya Birrea Seed Oil/Vaj Marula (Agjent Zbutës i Lëkurës- Emolient), Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate (Antioksidant), Alumina (Agjent Mbushës), Silicë (Absorbues), Ekstrakt Lulesh Rosa Hybrid (Agjent Zbutës i Lëkurës), BHT (Antioksidant), Acid Citrik (Rregullues i pH). [+/- CI 77499 (Ngjyrues), CI 77491 (Ngjyrues), CI 77891 (Ngjyrues), CI 77492 (Ngjyrues), CI 42090 (Ngjyrues)].

My Review for Laps definues Smokey Eye

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.