The Body Shop Albania

Vitamin E – Larës Delikat Fytyre

Vitamin E – Larës Delikat Fytyre

0/5
0 Mendime

Larësi ynë Delikat i Fytyrës me Vitaminë E ndihmon në pastrimin e fytyrës tuaj, pa e tharë atë, duke e bërë lëkurën të ndjehet e butë dhe e freskët. Ndërsa larja e fytyrës tuaj mund të duket shumë bazike, larësi që po përdorni mund të ndikojë në mënyrën se si duket apo shkëlqen lëkura juaj. Ndërsa bëni detyrat tuaja të përditshme, duke u përballur me ngrohjen artificiale, elementë të ndryshueshëm të motit dhe jetën e qytetit, të gjithë këta faktorë dhe më shumë mund të ngatërrohen me ju, duke ju bllokuar poret dhe duke lënë papastërti në lëkurë- duke bërë që çdo produkt tjetër për lëkurën që mund të vendosni në fytyrën tuaj të rrinë mbi papastërti.
Kënaquni në maksimum me fytyrën tuaj të bukur duke përdorur larësin tonë të fytyrës me vitaminë E për t’u siguruar që keni një bazë të pastër, duke e bërë fytyrën tuaj të ndihet e shkëlqyeshme dhe e pastër nga gjithçka që keni hasur gjatë ditës. Është kaq i butë, saqë mund ta përdorni në mëngjes dhe darkë. Larësi I fytyrës i The Body Shop me Vitaminë E është pjesë e një linje të tërë, formuluar me vitaminë E dhe vaj gruri. Ka një ndjesi të butë, të butë dhe të lehtë, duke ndihmuar në pastrimin e të gjithë papastërtive dhe lë lëkurën të ndjehet e hidratuar.

  • I përshtatet të gjithëve, pa marrë parasysh llojin e lëkurës suaj
  • Pasuruar me vitaminë E dhe vaj gruri
  • Larës fytyre me ndjenjë të freskët
  • Teksturë e lehtë, e butë, kremoze
  • Formulë që nuk than
Clear

Si përdoret

1. Përdorni një sasi në madhësinë e arrës dhe masazhojeni në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore lart.
2. Shpëlajeni me ujë të vakët, ose me Napën tonë.
3. Përdorni si pjesë të rutinës tuaj të mëngjesit dhe mbrëmjes tuaj.
4. Ndiqeni me Tonerin e Vitaminës E.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E - Larës Delikat Fytyre

Ujë, Vaj Soje / Glycine Soja, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glukoside, Vaj Guri/Triticum Vulgare, Klorur Natriumi, Sulfat Natriumi Laureth 30, Akrilate / Akrlate Akpilat Crosspolimer, Akrilate / Steareth-20 Metakrilat Copolymer, Fenoksietanol, Acetate Tokoferil, Hidroksid Natriumi, Benzoat Natriumi, Parfum / Aromë, Benzil Benzoat, Benzil Alkool, Hidroksikitronellal, Disodium EDTA, Limonene, Geraniol, Tokoferol, Linalool, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Acid Citrik, CI 14700/Red 4, CI 17200/Red 33.

My Review for Vitamin E - Larës Delikat Fytyre

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.