The Body Shop Albania

Larës Duarsh Joy & Jasmine

Larës Duarsh Joy & Jasmine

0/5
0 Mendime

Dhuroni duarve kujdes dhe dashuri shtesë këtë Krishtlindje me larësin tonë të duarve Joy & Jasmine.

Një aromë festive e edicionit special, pastruesi ynë i gëzueshëm i duarve është i pasuruar me ekstrakt jasemini nga India dhe nota me lule portokalli, trëndafili dhe jasemini sensual. Kjo aromë e freskët, e lehtë dhe me lule është e garantuar për t’ju dhënë ndjesinë e Krishtlindjeve.

Pastroni duart me këtë formulë xhel-shkumë për të lënë pëllëmbët dhe gishtërinjtë të ndjehen të pastër, të freskët dhe me erë super Krishtlindje.

Trajtojeni veten ose jepni këtë dhuratë vegane në një çorape të mbushur ose si një surprizë Secret Santa.

  • Larës duarsh
  • Shkumë e pasur
  • Lërini duart të ndihen të pastruara dhe të freskëta
  • Aromë e freskët, e lehtë, me lule
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

  1. Pastroni duart butësishtë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Larës Duarsh Joy & Jasmine

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Citric Acid, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Benzyl Salicylate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Benzyl Alcohol, Linalool, Benzophenone-3, Nyctanthes Arbor-Tristis Flower Extract, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, CI 15985/Yellow 6, CI 42090/Blue 1.

My Review for Larës Duarsh Joy & Jasmine

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.