The Body Shop Albania

Larës Duarsh Kindness & Pears

Larës Duarsh Kindness & Pears

0/5
0 Mendime

Jepni duarve dashuri dhe kujdes shtesë këtë Krishtlindje me pastruesin tonë të ri Kindness & Pears.

Një aromë festive e edicionit special, pastruesi ynë i duarve është i pasuruar me ekstrakt dardhe nga Italia dhe nota të dardhës me lëng, luleshtrydhe dhe fasule tonka të ngrohta. Kjo aromë e ëmbël, e gjallë dhe me shije frutash është e garantuar për t’ju lënë të ndjeni mirësinë e Krishtlindjes.

Trajtojeni veten, dhuroni pë Krishtlinjde ose dhuroni si një surprizë Secret Santa.

  • Larës duarsh
  • Shkumë e pasur
  • Lërini duart të ndihen të pastruara dhe të freskëta
  • Aromë e ëmbël, e gjallë, me shije frutash
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

  1. Pastroni duart butësishtë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Larës Duarsh Kindness & Pears

Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sucrose, Disodium EDTA, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Pyrus Communis Fruit Extract/Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, Denatonium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Polysorbate 20, CI 15985/Yellow 6, CI 42090/Blue 1.

My Review for Larës Duarsh Kindness & Pears

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.