The Body Shop Albania

Tea Tree – Larës Duarsh

Ndihmon në pastrimin e baktereve

I le duart të ndjehen të pastra

Aromë e gjelbër

Tea Tree – Larës Duarsh

Ndihmon në pastrimin e baktereve

I le duart të ndjehen të pastra

Aromë e gjelbër

0/5
0 Mendime

Ndihmoni duart të ndjehen të pastra me Larësin tonë Purifikues të Duarve me Tea Tree. Është i pasuruar me vajin Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia dhe ndihmon në larjen e baktereve dhe lënien e duarve të pastruara dhe të freskuara.

  • Pasuruar me vaj Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia
  • Lë duart të ndjehen të pastruara, të freskëta dhe me aromë të lehtë
  • Me veti zbutëse

Vaj Tea Tree i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji Tea Tree është përbërësi magjik për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, fale vetive të tij natyrale purifikuese.

Clear

Si përdoret

1. Vendosni një sasi bujare në duar.
2. Shkumojeni me ujë dhe shijoni aromën pastruese.
3. Shpëlajeni tërësisht.
4. Ndiqeni me kremin tuaj të preferuar për duar.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree - Larës Duarsh

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Cocamidopropyl Betaine, Klorur Natriumi, Polisorbat 20, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Vaj Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Benzoat Natriumi, Acid Citrik, Vaj Farash Tamanu/ Calophyllum Inophyllum, Sukrozë, Guar Hydroxypropyltrimonium Klorid, Benzophenone-3, Disodium EDTA, Limonene, Vaj Leptospermum Petersonii, Hidroksid Natriumi, Tokoferol, Karamel, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Tea Tree - Larës Duarsh

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.