The Body Shop Albania

Larës Flokësh dhe Trupi Kistna

Larës Flokësh dhe Trupi Kistna

0/5
0 Mendime

Ky larës trupi nga koka te këmbët për meshkuj ka një aromë të freskët jeshile. Lë lëkurën dhe flokët të pastër dhe të freskët.

  • Për trupin dhe flokët
  • Pastron dhe freskon
  • Zbut flokët
  • Aromë e gjelbër e freskët
Clear

Si përdoret

Shkumojeni në dush ose banjë dhe masazhojeni në lëkurë dhe flokë. Shpëlajeni mirë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Larës Flokësh dhe Trupi Kistna

Ujë (Solvent / Tretës), Sodium Laureth Sulfate (Surfaktant), Cocamidopropyl Betaine (Surfaktant), Glicerinë (Humektant), Parfum / Aromë (Parfum), Ujë lulesh Kamomili/ Anthemis Nobilis, Klorid Natriumi (Modifikues i Viskozitetit) Fenoksietanol (Konservant), Pantenol (Agjent Zbutës i Flokëve / Agjent Zbutës i Lëkurës), Laurate Gliceril (Emulsifikues), Benzoat Natriumi (Konservant), Kuaternium-80 (Agjent Zbutës i Flokëve), Glukol Propilen (Humektant), Acid Citrik (Rregullues i pH), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (Agjent Zbutës i Flokëve), Linalool (Përbërës Aromatizues), Limonene (Përbërës Aromatizues), Hexyl Cinnamal (Përbërës Aromatizues), Benzil Salicilat (Përbërës Aromatizues), Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërës Aromatizues), Vaj Lulesh Kamomili/ Anthemis Nobilis (Aromë / Vaj Esencial) , Hidroksid Natriumi (Rregullues i pH), Sorbat Kaliumi (Konservant).

My Review for Larës Flokësh dhe Trupi Kistna

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.