The Body Shop Albania

White Musk® – Larës Flokësh & Trupi për Meshkuj

White Musk® – Larës Flokësh & Trupi për Meshkuj

0/5
0 Mendime

Ky larës gjithëpërfshirës pastron flokët, si dhe lëkurën, duke e lënë lëkurën të aromatizuar me aromën White Musk® për Meshkuj. Shtresojeni me produktet e tjera White Musk® për Meshkuj për të ndërtuar aromën.

  • Larës trupi
  • Aromë ikonike White Musk®
  • Myshk pa mizori
Clear

Si përdoret

1. Shkumohuni në banjë ose dush.
2. Shpëlahuni mirë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® - Larës Flokësh & Trupi për Meshkuj

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Parfum / Aromë, Klorur Natriumi, Polisorbat 20, PEG / PPG-14/4 Dimethicone, Gliceril Laurate, Fenoksietanol, Pantenol, Benzoat Natriumi, Acid Citrik Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Mel / Mjaltë / Miel, Propilen Glikol, Kumarin, Acetat Natriumi, Acid Glikolik, Hidroksid Natriumi, Pentaeritritritil Tetra-Di-t-Butil Hidroksididrokinnamat, Triisopropanolaminë.

My Review for White Musk® - Larës Flokësh & Trupi për Meshkuj

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.