The Body Shop Albania

Larës Purifikues për Fytyrë Lemon

Larës Purifikues për Fytyrë Lemon

0/5
0 Mendime

Filloni dhe mbaroni ditën tuaj me Pastruesin tonë të Limonit.

Hidhni një lugë të larësit së fytyrës me limon në pëllëmbët tuaja dhe masazhojeni në lëkurën e lagur për të pastruar intensivisht fytyrën tuaj. Merrni aromën e butë të agrumeve. Shpërlajeni me ujë të ftohtë dhe ndjehuni të freskuar menjëherë.

Larja jonë e butë dhe pastruese e fytyrës ndihmon në larjen e baktereve dhe papastërtive dhe është pasuruar me vaj esencial limoni natyral. Është rituali i përsosur për të filluar dhe përfunduar ditën tuaj duke u pastruar.

  • Ndihmon në largimin e baktereve dhe papastërtive
  • Për përdorim të përditshëm
  • Me vaj esencial limoni të nxjerrë nga lëvozhgat e limonit, i njohur për vetitë e tij pastruese
  • Me Tregtinë e Panairit të Komunitetit Aloe Vera Organike nga Meksika, e njohur për vetitë e saj qetësuese.
  • Vegan
Clear

Si përdoret

  1. Shtrydhni një sasi të larësit së fytyrës.
  2. Masazhoni në lëkurën e lagur, duke krijuar një shkumë të pasur me majat e gishtave.
  3. Shpërlajeni
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Larës Purifikues për Fytyrë Lemon

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Polysorbate 20, PEG-150 Distearate, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Citric Acid, Salicylic Acid, Parfum/Fragrance, Limonene, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Benzophenone-3, Citral, Citrus Limon Peel Oil/Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, CI 19140/Yellow 5, CI 15985/Yellow 6.

My Review for Larës Purifikues për Fytyrë Lemon

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.