The Body Shop Albania

White Musk® Sport – Larës Trupi dhe Flokësh

White Musk® Sport – Larës Trupi dhe Flokësh

0/5
0 Mendime

Ky larës gjithëpërfshirës pastron flokët, si dhe lëkurën, duke e lënë trupin me aromë të butë e të freskët, agrumesh dhe një nuancë ngrohtësie. Shtresojeni me produktet e tjerë White Musk® Sport për të ndërtuar aromën.

  • Larës trupi
  • Aromë ikonike White Musk®
  • Myshk pa mizori ndaj kafshëve
Clear

Si përdoret

1.Shkumojeni në vaskë ose dush. 2.Shpëlajeni mirë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® Sport - Larës Trupi dhe Flokësh

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Klorur Natriumi, Polisorbat 20, Parfum / Aromë, Gliceril Lauret, Fenoksietanol, Pantenol, Benzoat Natriumi, Kuaternium-80, Mjalt, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Benzil Salicilat, Acetat Natriumi, Acid Glikolik, Hidroksicitronellal, Acid Citrik, Hidroksid Natriumi.

My Review for White Musk® Sport - Larës Trupi dhe Flokësh

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.