The Body Shop Albania

Lemon – Larës Purifikues për Duart

Larës pastrues duarsh intensiv

Purifikoni dhe mbroni lëkurën

Lemon – Larës Purifikues për Duart

Larës pastrues duarsh intensiv

Purifikoni dhe mbroni lëkurën

0/5
0 Mendime

Mbani duart tuaja të freskëta gjatë gjithë ditës me Larësin tonë Purifikues të Duarve me Limon.

Hidhni një sasi të larësit pastruese të duarve me limon dhe fërkoni pëllëmbët dhe gishtat tuaj. Merrni atë aromë të ndritshme agrumesh.

Pasuruar me vaj esencial të limonit natyral, i cili njihet për vetitë e tij pastruese, ndihmon në larjen e baktereve dhe papastërtive, duke i lënë duart të ndjehen të pastra.

Bëjeni atë pjesë të ritualit tuaj të përditshëm kur filloni dhe mbaroni ditën.

  • Ndihmon në larjen e baktereve dhe papastërtive
  • Me vaj natyral të limonit të nxjerrë nga lëkurat e limonit, i njohur për vetitë e tij pastruese
  • Përfshin 100% përmbajtje plastike të ricikluar pas konsumit në shishe dhe përmban plastikë të ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë
  • Shishe plotësisht e riciklueshme * (* aty ku ekzistojnë institucionet lokale)Vegane
Clear

Si përdoret

1. Hidhni një sasi bujare në duart tuaja.
2.Shkumoni me ujë të ngrohtë, sigurohuni që të fërkoni mirë mes gishtave.
3. Shpëlajeni plotësisht dhe ndiqeni me kremin tuaj të preferuar të duarve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Lemon - Larës Purifikues për Duart

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polisorbat 20, Klorur Natriumi, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Benzoate Natriumi, Parfum / Aromë, Limonene, Acid citrik, Sukrozë, Citral, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzofenon-3, Disodium EDTA, Linalool, Vaj Lëkure Limoni/ Citrus ,CI 19140 / Yellow 5, CI 15985 / Yellow 6.

My Review for Lemon - Larës Purifikues për Duart

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.