The Body Shop Albania

Hair Mist Lemon

Mist flokësh rifreskues

Purifikoni dhe mbroni flokët

Hair Mist Lemon

Mist flokësh rifreskues

Purifikoni dhe mbroni flokët

0/5
0 Mendime

Freskoni flokët gjatë lëvizjes me Mistin e Flokëve Përkujdesës & Purifikues me Limon.

Spërkatni mistin tonë anti-bakterial të flokëve. Lëreni të thahet, pastaj merrni atë aromë të freskët, agrumesh. Me bazë alkooli, i le flokët të ndjehen të pastër dhe me erë të freskët.

Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve dhe i përsosur për ta mbajtur në çantë, kështu që ju të mund të vini erë të freskët dhe të pastër dhe ta riaplikoni kudo që të jeni.

  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve
  • Me vaj natyral të limonit të nxjerrë nga lëkurat e limonit, i njohur për vetitë e tij pastruese
  • I lë flokët me erë të pastër dhe të freskët dhe ndjesi të butë dhe të lëmuar
  • Jo ngjitës dhe nuk i rëndon flokët
  • Shishe plotësisht e riciklueshme * (* aty ku ekzistojnë institucionet lokale)
  • Vegan
Clear

Si përdoret

1. Spërkateni mistin në flokët tuaj gjatë gjithë ditës.
2. Përhapeni me duar ose krëhër nëpër, flokë deri në rrënjë.
3. Ju jeni gati për të shkuar.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hair Mist Lemon

Alkool Denat., Ujë, Alkool Isopropil, PEG-12 Dimethicone, Parfum / Aromë, Limonene, Citral, Propilen Glycol, Linalool, Filtrat i Fermentuar Saccharomyces, Geraniol, Vaj Lëkure Limoni/Citrus, Denatonium Benzoat.

My Review for Hair Mist Lemon

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.