The Body Shop Albania

Lip Balm me Luleshtrydhe Born Lippy Pot

Për lëkurë të thatë

Aromë frutash

Lip Balm me Luleshtrydhe Born Lippy Pot

Për lëkurë të thatë

Aromë frutash

0/5
0 Mendime

Hidratoni menjëherë dhe zbutini buzët me këtë gjalpë buzësh me fruta. Plot me vaj të farës së luleshtrydhes me aromë të ëmbël do t’ju bëjë të ktheheni për më shumë.

  • Gjalpë buzësh
  • Ushqen dhe zbut buzët
  • U jep buzëve një shkëlqim të lehtë, me pamje natyrale
  • Lë buzët të buta dhe të lëmuara
  • Aromë e shijshme frutash
  • Vaj i luleshtrydheve të shtypura në të ftohtë

Vaj Fare Luleshtrydheje & Ekstrakt Lëngu. Ne i shtypim pjesët e mira të luleshtrydheve për të bërë këtë ekstrakt vajor për produktet tona.

Clear

Si përdoret

1. Vendosni bujarisht në buzë sa herë që keni nevojë për ushqim intensiv. Mos u shqetësoni nëse shihni kristale që formohen në gjalpin tuaj të buzëve – është një rezultat krejt normal, natyral i dyllit dhe vajrave në produkt.
2. Thjesht fërkoni gjalpin midis gishtërinjve tuaj për ta ngrohur, dhe kristalet menjëherë do të shkrihen, kështu që mund të aplikoni si normalisht.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Lip Balm me Luleshtrydhe Born Lippy Pot

Vaj Recini/ Ricinus Communis, Dyllë Bletësh Polyglyceryl-3, Lanolin, Parfum, Dyllë Bletësh/ Cera Alba, Vaj Recini I Hidrogjenuar, Silicë [NANO], Acetat Tokoferil, Vaj Fare Carthamus Tinctorius, Ammonium Glycyrrhizate, Aromë, Ekstrakt Fruti Fragaria Vesca, Benzil Benzoat, BHT, CI 15850, CI 15850.

My Review for Lip Balm me Luleshtrydhe Born Lippy Pot

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.