The Body Shop Albania

Lip Definer

Përfundim mat

Lip Definer

Përfundim mat

0/5
0 Mendime

Ky laps buzësh me teksturë të butë, ju ndihmon të mbani buzëkuqin brenda kontureve të buzës dhe gjithashtu gjallëron ngjyrën e buzëve tuaja.

  • Ngjyrë e qëndrueshme.
  • Majë aplikimi e butë dhe e mëndafshtë.
  • Mban për shumë gjatë.
  • Dizajn modern dhe elegant.
Clear

Si përdoret

  1. Vijëzoni buzët me lapës përpara përdorimit të buzëkuqit.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Lip Definer

Triglicerid Kapric, Coco Gliceride të Hidrogjenizuara (Zbutës), Cera Microcristallina ( Agjent rritës i viskozitetit), Cera Alba (Agjent kontrollues i viskozitetit), Vaj i farës Ricinus Communis( Zbutës), Mikë ( Agjent opacifikues), Copernica Cerifira Cera, Butyrospermum Parkii Gjalpë, Glikol Kapril, Vaj i farës Sclerocarya Birrea, Pentaeritrititeti Tetra¬ Di¬t¬ Butil Hidroksidhidrokinnamat ( Antioksidant), BHT ( Antioksidant), Acid Citrik ( Rregullues Ph.), Cl 19140, Cl 77491, Cl 15850, Cl 77492, Cl 45410, Cl 77499 ( Ngjyra).

My Review for Lip Definer

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.