The Body Shop Albania

Locion në Vaj Trupi nga Avokado

Locion në Vaj Trupi nga Avokado

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës së thatë një ushqim intensiv me locionin tonë të pasur të trupit nga Avokado.

Aplikoni locionin tonë kremoz dhe me aromë të lehtë dhe shikojeni të shndërrohet menjëherë në vaj që shkrihet në lëkurë të etur. Shumë e pasur pa u ndjerë ngjitëse, ndihmon në zbutjen e lëkurës së shtrënguar nga thatësia me lagështi 72 orë dhe i jep asaj një shkëlqim natyral, me pamje të shëndetshme.

Gjithashtu lë lëkurën tuaj me aromë freskuese jeshile dhe kremoze, me nota bajame, molle, avokado dhe qumështi të kokosit dhe vaniljes.

Locioni ynë është bërë me 94% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë vajin e avokados Hass me burim të qëndrueshëm nga Limpopo dhe Kwazulu-Natal, Afrika e Jugut. Avokadot tanë janë rritur me praktika bujqësore të qëndrueshme për të zvogëluar konsumin e ujit dhe për të mbrojtur dhe rivendosur ekosistemet.

  • Locion transformues në vaj
  • E përkryer për lëkurën e thatë
  • 72 orë lagështi
  • Lëreni lëkurën të ndihet më e butë dhe më e lëmuar
  • Aromë freskuese, kremoze, jeshile
  • Bërë me 94% përbërës me origjinë natyrore
  • Vegan

Gjalpë Shea nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë
Gjalpi Shea është gjalpi më i pasur dhe më kremoz që i ndihmon produktet tona të lyejnë lëkurën tuaj në dashuri dhe ushqim.

Vaj Avokado
Një dhuratë ushqyese nga natyra. Burimi ynë është me burim të qëndrueshëm nga Afrika e Jugut, duke e bërë atë të mirë për lëkurën tuaj dhe planetin.

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Locion në Vaj Trupi nga Avokado

Aqua/Water/Eau, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Behenyl Alcohol, Beheneth-25, Coco-Caprylate/Caprate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Carbomer, Persea Gratissima Oil/Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Citric Acid, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Locion në Vaj Trupi nga Avokado

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.