The Body Shop Albania

Locion Trupi Argan

Vegan

Aromë e ngrohtë

Hidratues

Locion Trupi Argan

Vegan

Aromë e ngrohtë

Hidratues

0/5
0 Mendime

Locion trupi Argan ushqen dhe zbut lëkurën në mënyrë të butë.

Kur aplikohet, locioni kremoz shkrihet në lëkurë, duke e bërë atë më të butë dhe më të lëmuar pa e yndyrosur. Produkti është tërësisht vegan dhe me 93% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea nga Gana, i marrë në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit.

Ofron 72 orë hidratim dhe e bën lëkurën më rrezatuese.

  • Locion trupi
  • I përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë
  • Ofron 72 orë hidratim
  • Nuk lyhet dhe nuk ngjitet
  • Aroma e ëmbël e arrave
  • 93% përbërës me origjinë natyrale
  • Vegane
Clear

Si përdoret

1.Aplikojeni me lëvizje masazhore dhe prisni që të përthithet përpara se të visheni. Shijoni aromën delikate

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Locion Trupi Argan

Aqua / Ujë / Ujë, Kaprilik / Triglicerid Capric, Butyrospermum Parkii Gjalpë / Butyrospermum Parkii (Shea) Gjalpë, Dimethicone, Vaj Kernel Argania Spinosa, Alkool Cetearyl, Glicerinë, Gliceril Stearat, PEG-100 Kapak 2-1xlykly, Glicerol, PEG-100 stearat Glzolikly, 100 Glzo-1kly, , Parfum / Aromë, Octenylsuccinate Niseshte alumini, Karbomer, Trisodium Etylendiamine Disuccinate, Hidroksid natriumi, Limonene, Acid citrik, CI 19140 / Yellow 5, CI 15985 / Yellow 6, CI 42090 /

My Review for Locion Trupi Argan

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.